Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon aggódom a kisfiamért!...

Nagyon aggódom a kisfiamért! Ma voltunk koponya UH-n és azt észlelték, hogy egy területen nem nőttek agysejtek. Van hasonló tapasztalata? MR-re kell mennünk, hogy fogja viselni? Még csak 9 hetes, úgy félek :, (

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 17:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
MRI- vizsgálatra
2010. aug. 23. 17:10
 2/15 anonim válasza:

szia:)

mindenképp vidd el a kisfiad mr-re,többet tudnak mondani az orvosok a vizsgálat után (elég sokára szoktak időpontot adni.jó lenne ha lenne valami ismerősöd ott)

amúgy ez egyáltalán nem fájdalmas dolog,biztos furcsa lesz neki kicsit a helyzet de hamar túl van rajta .

nekem is észleltek ilyet az orvosok,sokáig vizsgálódtak hogy mitől lehet de végül is kiderült hogy semmi bajom :)szóval fő a pozitív gondolkodás , nem kell rögtön nagyon rosszra gondolni.remélem minden rendben lesz a kisfiaddal


16/L

2010. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia


Tényleg vidd el MR vizsgálatra az uh ilyen esetekben nem biztos, hogy megbízható képet ad. Az is lehet, hogy nincsen baj, de ezt pontosan csak a vizsgálat mutatja meg.

2010. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

mindenképp megyünk, csak előbb szemészetre kell vinni.

tényleg jó lenne ha nem lenne gond...

az uh-n azt mondták, hogy valamilyen vérzés van a kis fejében, az ideg gyógyász meg hogy nem nőttek agysejtek.

jaj, nagyon aggódom, remélem lesz olyan válaszoló aki többet tud mondani erről a dologról!


köszönöm az eddigi válaszokat

2010. aug. 23. 17:24
 5/15 anonim ***** válasza:

Remélem nincsen semmi komolyabb baj!


Egyébként ha ez a baja lenne, az miben befolyásolná az életét a későbbiekben?? Mert még nem is hallottam ilyenről.

2010. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szia. sajnos konkrét választ én sem tudok adni neked. de remélem h nincs semmi baj a kicsinek :) szoritok értetek nagyon - igy ismeretlenül is - és ha tudsz valami konkrétat akkor leirod ide?

köszi

minden jot nektek.:)

2010. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Segíteni én sem tudok, de nagyon szorítok, hogy minden ok legyen. Miért küldtek Titeket uh-ra ha megkérdezhetem? Mi volt az oka?
2010. aug. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szívből kívánom, hogy semmi baja ne legyen a Kicsikédnek.


Az engem is érdekelne, hogy miért mentetek koponya uh-ra?

Mi is akartunk menni magán rendelőbe teljes uh-ra.

A védőnőm és doktornőnk is határozottan lebeszélt.

Mondták, hogy eddig aki elment ilyenre mindenkinek találtak valamit. És így vissza kellett menniük, meg kivizsgálások tömkelege, aztán persze kiderült, hogy szerencsére semmi baj nincs.

Remélem nálatok is csak ilyen hasonló ijesztgetős dolog van a háttérben.

Bár nem találom túl jó poénnak.............

2010. aug. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nálunk miután megszületnek a babák el kell vinni őket hasi, koponya uh-ra, csípőszűrésre.

remélem tényleg csak felesleges vizsgálatok lesznek.

majd még írok hogy mit mondtak


köszi mindenkinek

2010. aug. 23. 21:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel,én is így vártam a legrosszabbra számítottam,koponyaultrahang előtt, nekünk vízfejűségre gondolt az orvos, szerencsére nem az lett,mást talált, azóta megműtötték koponyacsontosodási zavarral.De én addig nem nyugodtam,még utána nem jártunk hogy mi a baj, légy
2010. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!