Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hamarosan meg szülöm az első...

Hamarosan meg szülöm az első gyermekem viszont nem tartom meg ettől rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
A férjemmel végetért a házasságunk, amikor ez történt már terhes voltam az elválás jelenleg is folyik. A férjem nem szeretné a babát és én sem ezért szülés után örökbe adom. Ettől rossz ember vagyok?

#baba #fontos #Örökbaadás
2021. máj. 15. 01:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy rossz ember. Annak a kis manònak nagyon-nagyon fognak örülni a szülei! Az egyik legjobb baràtomat örökbe fogadtàk. A szülei, a baràtai mind egy hozzàd hasonlò nőnek köszönhetjük, hogy ő velünk lehet.
2021. máj. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem vagy az.

Ha tudod hogy nem tudnál neki megfelelő életkörülményeket megteremteni, nem is szeretnéd őt igazán akkor jobb lesz neki nélküled.

Láttam én már nyomorban, szeretet nélküli gyerekeket, hiába voltak a szüleik mellett, mégsem kapták meg a törődést.

Viszont legközelebb mindenképp védekezzetek megfelelően és gondoljátok át ezt a gyerekvállalás dolgot

2021. máj. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
24%

Nem


Én mondjuk személy szerint nem tudnám ezt megtenni.

Hozzáteszem én soha nem akarok gyereket, de ha becsúszna akkor elvetetném inkább.


A környezeted biztos hogy meg fog szólni, erre készülj fel már most.

Az ismerősök akik nyilván tudnak róla hogy terhes vagy, kérdezgetni fognak, aztán meg kikerekedett szemmel köpni nyelni nem tudnak majd.


Azt nem írtad hogy pl magyarok vagytok e vagy romák,mert a "nagyon fognak neki örülni" azért nagyban függ ettől.

A legtöbb cigány vagy beteg gyerek nem kell senkinek. Az árvaházban meg nem lehet olyan jó.


Azt meg se kérdezem hogy miért nem védekeztél, gondolom akkor sem volt már jó a kapcsolat.

2021. máj. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
79%
Ha itt gyakorin olvasgatsz, sok olyan anyuka van, aki nem boldog gyerekkel, nem érzi hogy ő jó anya, boldogabb lenne nélküle... Ez a gyereknek sem jó. Ne érezd magad rosszul (bár ilyet nem nagyon mondhatok, biztos rossz lesz), de a gyerek nagy eséllyel talál boldog családot, akik szeretetben felnevelik. Rengetegen várnak újszülött/pici babára. Esetleg vedd fel a kapcsolatot valamilyen szervezettel, biztos segítenek neked, a családot is kiválaszthatok talán. De 6 heted akkor is van meggondolni magad szülés után.
2021. máj. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
94%

Én keresnék magam szülőket neki

( nyilt örökbefogadás)


Nem vagy rossz!


Személy szerint nem tudnám odaadni, úgyhogy nagyon erős vag, hogy meg tudod tenni, ha ez szükséges.

2021. máj. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez a jobb szerinted a gyerekednek, mert anyagilag semmiképp tudod vállalni, az biztos, hogy ez a felelős döntés. Ha félsz, hogy a férjedet fogod látni benne, talán akkor is ez a kisebbik rossz neki, minthogy hibáztasd, de ezt azért még meggondolhatod, ha friss a haragod. Bár tény, hogy egy gyerek örökre összeköt, tehát nem mondhatod ez esetben, hogy sosem látod többé. De azért lehet új életet kezdeni gyerekkel is, nekem kettővel sikerült új párt találnom. Szóval nem tudom az indokaid, de ennyi alapján nem gondollak rossznak. Ha alaposan átgondoltad, akkor mindenképp fordulj egy szervezethez, hogy már újszülöttként családba kerülhessen. És sok erőt kívánok.
2021. máj. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem szeretnéd akkor mindenképpen az örökbeadás a legjobb. Bízz benne, hogy nem fogod megbánni később.
2021. máj. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mintha megtartanád és rúgnád vágnád, meg panaszkodnál, hogy micsoda teher.
2021. máj. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
94%
Nem. A rossz ember az, aki megszüli, majd megöli, kukába dobja, vagy felneveli, de egész életében érzékelteti vele, hogy nem szereti. Te esélyt adsz neki egy boldog életre
2021. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
98%
nem vagy rossz ember. felelossegteljes dontest hozol, a gyereknek nagyon jo elete lesz ha olyan szulokhoz kerul, akik szeretnek ot.
2021. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!