Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek tapasztalata laposfe...

Valakinek tapasztalata laposfejűség elleni párnával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hamarosan megszületik a kisbabám, már csak az utolsó darabokat kell beszerezni. Nagyon szemezek ezekkel a lukas párnákkal, érnek valamit? Tudom fektessük oldalt, hason, meg forgassam a kis fejecskéjét. De pl a babakocsiban szerintem jól jönne egy ilyen, meg talán megtartására a fejét hogy ne forogjon vagy? Tapasztalatok érdekelnének :)
2021. máj. 18. 06:53
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Párna a fulladásveszély miatt nem ajánlott meg talán a gerincének sem tesz jót. Az enyémek hason szerettek csak aludni, küönben 5 percenként ébredtek - de szinte minden babánál van olyan, hogy csak egy bizonyos pózt preferál. Nekünk felesleges lett volna, nem lett semmi a fejükkel, magukról emelgették és forgatták szépen már újszülöttként. Szóval nem vennék most sem ilyet.
2021. máj. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Ekkora hülyeséget! Nem is szabad párnát rakni alá, sőt semmit se! Miért lenne lapos a feje?
2021. máj. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Az enyemnek bizony lapos lett a feje a kemeny kokusz matractol. Le is irta ket orvos is hogy ellaposodott koponya csont. Amelyik hanyatt alszik kemeny matracon,az igy jar. En vettem ala 3 honaposan,nem sok javulas volt. Oldalt altattam kitamasztva... es kidobtuk a matracot,minosegi habszivacs van mar alatta. De onnantol volt javulas,hogy hason kezdett aludni,miutan megtanult forogni.

Eszre fogod venni,ha laposodik,eleg akkor venni neki ezt azt. 12 honapos korig valtozhat,utana marad a koponya forma a haziorvosom szerint.

2021. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Úgy értem egy olyan gyerek esetében aki még meg sem született miért kell arra készülni, hogy lapos lesz a feje? Én biztosan nem raknék párnát egy újszülött feje alá, veszélyes.
2021. máj. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell párna a gyereknek. Még úgy mond nyaka sincs, így kényelmetlen lenne neki. Szépen forgatni kell jobbra, balra, hasra, tornáztatni. Gondolom nem fog egész nap a baba kocsiban aludni és különben is teszel alá egy puhább takarót. Annak laposodik el a feje akit mindig egy oldalra fektetnek, pl határa.
2021. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell párna. De kókuszmatrac sem!!!

Külföldön nem is használják, mert borzasztó kemény!


Egy közepes keménységű szivacsmatrac tökéletesen megfelelő.


Csak egy hálózsák vagy kis takaró vagy pólya kell, semmi más.

2021. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!