Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnő miért ilyen erőszakos?

A védőnő miért ilyen erőszakos?

Figyelt kérdés

A védőnőnk a státuszon amit oltás követett volna olyan szinten felhúzott.

Az 1 éves lányom nagyon nyugodt baba szinte sosem sír.

Erre a védőnő megakarta mérni a súlyát de a Kicsi valamiért nem akarta és szó szerint úgy sírt mint eddig soha.

A védőnő meg szorította volna bele a mérlegbe.

Erre én kikaptam a mérlegből s nem engedtem.

A hosszàt is mérte...

A gyerek végig ellenkezett.

Szerintetek normális ez?

Hogy egy rendesen ráerőszakolta a mérést?

Ti mit tennétek?

Mit lehet ilyenkor tenni a védőnővel szemben?

Nálunk ez már bántalmazás nem?

Anyukák segítsetek!



2021. máj. 25. 22:12
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
56%
40es hordhatod magánba is a gyereked, nem kell leterhelnetek a közegészségügyet :-)
2021. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
59%

Igen, és? Sír, ellenkezik, nagy ügy. Határozottan - nem! fájdalmasan - belenyomom a mérlegbe és ennyi. Kb 10 másodperc, és bizony rád szólnék, amiért a munkámat akadályozod.

Vagy akkor lemondhatod a védőnői ellátást, jogod van hozzá, de a doki is ugyanígy fog majd eljárni.

A 6 éves is ellenkezik pl egy oltásnál, akkor ne oltsuk be?


Sőt, volt olyan középiskolásunk, akit konkrétan az osztálytársaknak kellett lefogni, hogy be tudjuk oltani, mert úgy üvöltött és vergődött.

2021. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként többek között a hozzád hasonló, mindent jobban tudok és mindenkit feljelentek anyukák miatt utáltam a szakmát és hagytam is ott a francba viszonylag gyorsan.


Nekem nincs szükségem, rá, hogy az oltásellenesek meg a fentihez hasonló hülyeségeket kitalálók miatt a bíróságra járjak.

2021. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
41%

Nem kellene összemosni az oltásellenességgel, de biztosan sokan örülnek, amiért elhagytad a pályát. Én bírom a mi védőnőnk, nem csinálna ilyet. A legrosszabb amit tett eddig, hogy úgy hivatkozott az előttünk lévő anyuka gyerekére dicsérve az enyémet, hogy “azon a gyereken látszik, hogy sekép sehang” és elhúzta a kezét az arca előtt jelezve, hogy butának tartja a kétévest, majd mosolygott, hogy az enyém nem ilyen..


Emberileg nem nagy szám a nő, de legalább szemtől szemben rendes próbál lenni, ugyanúgy mosolygott annak a gyereknek is és előadta magát, hogy ne legyen nyűgösség. Minden alkalommal fel tudja venni a (mű)mosolyt, és megtalálja a hangot a gyerekkel, akkor sem, ha nem bírja őt, vagy ideges. És nem mindig veszi túl komolyan a munkáját. Méricskélést semennyire, hisz látja, jó súlyban van, gyarapszik, de a hozzátáplálásnál, mozgásfejlődésnél úgy kifaggatott, hogy csak na, és mindent többször tesztelt a gyereken látás hallás mozgás értés testi fejlődés, lúdtalp. Ezek a fontos dolgok.


Én bírom a miénket, jó a szakmájában, a kérdésben szereplő viszont nem okés. Ez van, valamiért az egészségügyeseket és tanárokat rosszul érinti a kritika, talán mert nincs valódi főnökük, aki folyamatosan csekkolja a munkavégzést, mint a legtöbb foglalkozásnál.

2021. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!