Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha alszik a baba egyedül...

Ha alszik a baba egyedül lehet hagyni ameddig lezuhanyzok?

Figyelt kérdés

Nővérem lányára vigyázok ma de én nem tudom egyedül hagyhatome kb 10 percre.

Kiságyban alszik nem esne le.

Félek hogy megijed ha felebred hogy nincs mellette senki vagy a víz miatt nem hallom meg ha sír.

9 hónapos


2021. máj. 25. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Persze, csak siess :)
2021. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem lehet. Meg kell várni a 3 év betölteset.
2021. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Persze nyugodtan. Várd meg még mélyen alszik, aztán menj el nyugodtan. Esetleg hagyd nyitva az ajtót a fürdőben.
2021. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted anyuka hogy zuhanyzik? Se ébren se alvó baba mellett? :p

Menj nyugodtan,nem lesz semmi baja.Átalussza.Ha fel is kel abba a pár percbe ameddig megtörölközöl és felöltözöl ébren sem lesz semmi baja.Nem kell minden nyikkanásra felkapni,főleg ha kiságyban van.Aligha eshet ott baja.:)

2021. máj. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Èn nem hagynám ott más babáját. Nem ismerem a szokásait. Meddig vigyázol rá? Előtte nem tudsz otthon zuhanyozni? Én is voltam "szitter", egy percre se hagytam magára a gyereket. Az enyémmel más,őt ismerem màr.
2021. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Miért szerinted mit tud csinálni az a kisbaba egy kiságyban,ha netán az alatt a 10 perc alatt felébred ameddig ő tusol? Megszökik?:D

Ugyan már,se más babáját se a sajátodat nem kell agyon félteni.Ha elaludt menj el nyugodtan zuhanyozni,az égadta világon nem történhet semmi olyan ami miatt baja eshetne egy zuhany ideje alatt.

Állat ne maradjon bent mellette (macska se,rámászhat!),csak szúnyoghálós és/vagy rácsozott ablak maradjon nyitva ha egyedül van és nézd meg nincs-e semmi olyan mellette ami fulladást okoz.

2021. máj. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
..mi baja lenne egy alvó,kiságy van fekvő babának? Elviszik az UFók?
2021. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2%

8

Akàr. :)

Mindegy,sosem tudni. Én fososabb vagyok annál,hogy ha máséra vigyázok,egy percre is magára hagyjam. A sajátommal is fosos vagyok,de ennyire talán nem.

2021. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Szóval,ha 2 órát alszik te 2 órát csak ülsz és nem csinálsz semmit,nem mész sehová a házon belül mert alszik egy gyerek a szobában.Tök nyugodtan,egy helyben..

Na ez már a beteges! Jó hogy nem ülsz le a kiságy elé hogy egy percre se veszítsd szemelől nehogy egy porszem rászálljon.:D


Ameddig alszik egy gyerek akár a tiéd akár nem van időd csinálni bármit a lakáson belül.

Elmenni zuhanyozni ugyan az mint mondjuk elmenni mosogatni,vagy felmosni valamelyik helységben.Ugyan az,mintha leülnél telefonozni vagy számítógépezni kettővel odébb.A zuhanyzás is egy ugyan olyan tevékenység mint bármi más,ne tegyünk már úgy mintha azzal az egy dologgal katasztrófát okozna bárki egy gyerek mellett.Nyílván telefonozni a másik szobában az teljesen veszélytelen de letusolni az tök veszélyes,tuti minden baja lesz annak az alvó kicsinek..🙄

2021. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gondolom te bepisilsz bekakilsz naponta, vagy megvárod mig hazaér az apja...mert ugye wc-ről se mindig úgy ugrik az ember.

Szerintem ez már beteges, pláne egy alvó babánál.

2021. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!