Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panellakásban a babasírás...

Panellakásban a babasírás inkább az alattunk vagy a felettünk lakót tudja jobban zavarni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 19:00
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
89%
Szerintem az alatotokk lakót.
2021. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
88%
Szerintem mindkettőt.
2021. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Akinek szomszédos a hálója a babaszobátokkal.
2021. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Meg az oldalt lévőt is.

De engem sosem érdekelt :D

2021. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha szaladni fog és húzkodja a kisautót a járólapon, na akkor fog az alsó szomszéd idegein táncolni, a sírás ahhoz képest semmi :)
2021. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A hang felfele megy jobban, amikor meg majd mászik, rohangál akkor a dübörgés majd a lenti szomszédot zavarja.
2021. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%
4es remélem egy népes kisebbségi család költözik majd mellétek, akik hasonló jellemmel rendelkeznek mint te, és 0-24ben üvöltetik neked a Kis Grófót:-D
2021. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%

Azt zavarja jobban aki kevésbé toleráns.

Évekig laktunk panelban. (minden tekintetben közöpső lakás)

Mindenhonnan lehetett hallani ha sírt a gyerek/baba.

Megtanultam ezzel is együttélni akkor. Meg a többi átszűrődő hanggal is.

2021. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
7-es. Miért, szaladjak át elnézést keregetni ha sír a gyerek? Vagy ragasszam be a gyerek száját? A fejem tetejére is álhatok néha, nem tudom 5 mp alatt lenyugtatni, sajnos áthallatszódik, a szomszédokhoz, ez van. Én is hallgatom az olyan dolgokat amit nem akarok, szóval nem érdekelnek :D 4-es voltam.
2021. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a sírás az egy dolog. A rohangálás, kocsit a földön tologatás, labdázás meg egy másik.

A síró csecsemővel nyilván nem lehet mit kezdeni, így toleráns az ember. De rohangálni, labdázni nem a lakásban kell hanem jàtszótéren, idvaron, kisautót tologatni meg szőnyegen.

2021. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!