Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki bölcsibe szeretné vinni...

Aki bölcsibe szeretné vinni babáját, az csak 1 helyre adta be a jelentkezési lapot, vagy több helyre? Mert mi van ha a kiszemelt bölcsibe nem veszik fel, akkor már késő másikat keresni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet több helyre beadni, csak ahová lakhely szerint illetékes vagy. Ha oda nem jutsz be, akkor a legközelebbibe irányítanak, ami persze nem biztos hogy olyan közel van. Magánbölcsibe lehet.
2010. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy helyre adtam be, mert ez van itt, a mi utcánkban, nagyon közel. Amikor kitöltöttem a lapot, akkor mondták, hogy rá kell írni mégegy bölcsit, ami a környéken van, hogy ha ide nem kerül be, akkor oda mehet. De nekünk az is elég messze lett volna, szóval reménykedtem, hogy nem kell oda mennie, és nem is kellett. Mondjuk nagyon is időben jelentkeztünk, nem volt valószínű, hogy nem veszik fel.
2010. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Várostól függ, hogy hogy és mit kell, mit lehet. A legegyszerűbb, hogy bemész egy bölcsibe és megkérdezed.
2010. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fehérváron én három bölcsibe jártatam. az első kettőbe várólista volt, fel is irták a kisfiam. a harmadik bölcsibe még nem volt oda időbe mentem. oda egyből felvették.

minden városba más a szokás.

igaz én akkor irattam be amikor nyolc hónapos volt. mert nagyon sokan várnak bölcsire és kevés a hely

2010. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Más, amikor feliratkozol a bölcsis listára (nem a várólistára), és más a beiratkozás. Én is elmentem a kiválasztott helyre már a fiam 9 hónapos korában, hogy két évesen járhasson, akkor felírták a jelentkezők közé, és mondták, hogy van még hely, mehet. Aztán mielőtt elkezdett volna járni, ténylegesen be kellett iratkozni, és akkor a beiratkozási lapra rá kellett írni mégegy helyet, ha esetleg nem vennék fel, akkor második helyként oda jelentkezünk.
2010. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Mi is fehérváriak vagyunk. Mi ott tartunk, hogy kitöltöttük a jelentkezési lapot, de ez nem a lakhely szerinti bölcsi, de nem is kérdezték, hogy odatartozunk-e. Majd tavasszal értesítenek, hogy felvették-e. Ha akkor nemleges a válasz, akkor keressek fel másik bölcsit?
2010. aug. 25. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!