Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha “felrobban” a baba?

Normális, ha “felrobban” a baba?

Figyelt kérdés

Bocsánat a címért :D


Eddig hasfájós volt a kislányom, így minden este szélcsöveztük, csak ez hozott megoldást. A szélcső miatt minden este volt kaki. Mostanában, mióta nem fáj a hasa, 4-5 naponta van csak. Tudom, anyatejes babáknál normális, ha 1-1,5 hétig nincs semmi, mert mindent hasznosít.

Az én kislányom viszont úgy tűnik, hogy nem hasznosít mindent, mert 5 nap után úgy megtölti a pelenkát, hogy vihetem hajatmosni.😂

Szóval ez így rendben van, vagy beszélnem kellene orvossal? Esetleg segíteni neki a székelést (laevolac, glicerines kúp). Vagy ameddig nem zavarja, addig nem gond?

3 hónapos és egy hetes.



2021. jún. 14. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha felrobban, az nem szokványos :D de amit leírsz, az igen :) Amíg nem zavarja, addig nem para.
2021. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha nincs más baja, akkor ez teljesen normális. Nálunk is nem egyszer volt az, hogy több napig nem volt kaki, majd hirtelen összerottyantott vagy 2 kilot. 😁
2021. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam rendszeresen ezt csinálta. Egy hétig semmi, aztán fürdés. Ez ment a hozzátáplálásig. Teljesen normális.
2021. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
A szélcsövezést ritkábban kellene csinálni.
2021. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miért kellene ritkábban? Gyermek gasztoenteorológus és gyermekorvos szerint sem lehet hozzászokni. Plusz hetek óta nem szélcsövezzük és tud egyedül kakilni.


Az ideböfögött válasz helyett nem ártana egy indoklás.

2021. jún. 14. 14:29
 6/7 A kérdező kommentje:
* gasztroenterológus
2021. jún. 14. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
22%

Az én fiam 4 hónapos, anyatejes. Amióta kijött az utolsó adag magzatszurok, azóta heti 1 kaki van. De azzal bepótol mindent. 😂

Már vettem eldobható alátétet a pelenkázóra, mert azt csak kikapom alóla 😂😂😂😂😂😂

Minden kakiban úszik.

Egyszer azt hittem végzett erre ahogy töröltem ki a fenekét, telibe lőtt 😂😂😂😂😂

2021. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!