Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összenőtt nuni "szétszedése"...

Összenőtt nuni "szétszedése" utánra kapott a kislányotok valamilyen gyógyszert, fájdalomcsillapítót, vagy kellett kenegetni valamivel? Fájt neki, meddig?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk éppen csak egy kicsit volt összenőve. A doki azt mondta, húzogassam kicsit erősebben, aztán gondolt egyet, szétfeszítette és már szét is jött. A lányom észre sem vette, én ugrottam egy nagyot! Azt mondta egy pár napig kamillás fülpiszkával törölgessem át. Ennyi volt nálunk.
2010. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
OFF. Az én figyelmemet néhány napja hívta fel a gyermekorvos. Eddig nem is tudtam, hogy ilyen lehetséges. Egy hétig esténként neogranormonnal kell kennem, majd megpróbálni széthúzni, ha nem akkor műtét.
2010. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én meg hallottam ugyan ilyenről, és nézegettem is, de sajnos nem vettem észre, bár mentségemre szóljon, hogy ma a saját gyerekorvosunk is megnézte a kislányom nuniját, mert nagyon váladékozott, de ő se vette észre, csak később a kórházban az ottani doki szúrta ki.
2010. aug. 25. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindkét lányomnak felvágták.

Fájdalma nincs, max amikor pisil, de ez is inkább akkor, ha már nagylány, és tudatosul a dolog.

Nekem egy hétig napi 3X kamillás öblögetést mondott a doki, semmi kenőcs, semmi gyógyszer.

Azóta egyikkel sincs gond.

És nagyon nagy problémának tartom, hogy nem világosítják fel az anyákat a szülészeten erről az eddig ritka, de már egyre többször előforduló dologról...

Én annó nem hallottam róla, és a családomban, baráti körömben sem senki... nagyon meg voltam ilyedve...

2010. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos elég gyakori, hogy egy kislánynak összenő a puncija.
2010. aug. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!