Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok hat es fel honaposan a...

Sok hat es fel honaposan a harom ki valtott etkezes?

Figyelt kérdés
Kisbabam kezdetektöl fogva tapszeres. Amiota meg kezdtem a hozza taplalast csak kanalas etelt akar elfogadni, tiz orai es ebed ki valtva, hus be van vezetve. Lassan mar uszonnara sem akarja el fogadni a tapszert, volt hogy kanalassal kellett kinaljam mert a tejet szo szerint ki köpte, a kanalast pedig mind egy cseppig meg ette. Reggelre es vacsorara le megy a tapszer de napközbe ki köpi
2021. júl. 3. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem korai, de vannak babák akik hamar rákapnak a szilárd étkezésre, amennyiben visszautasítja a tápszert, másképp kell megetetni, tehát teljesen érthető, hogy így ki lett váltva, ettől függetlenül korainak tartom.
2021. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Korai szerintem. Bőven elég ha csak kóstoltatsz, még kiváltani se muszáj ilyenkor.
2021. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is korai még. Esetleg válts tápszert lehet valami már nem tetszik neki a megszokottban.
2021. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat 🤗 tejberizs pepet adok neki tizoraira altalaban, azt tapszerrel keszitem tehat picit be csapom.
2021. júl. 3. 11:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott le titeket en mindenkinek a zöldet nyomtam es hasznosnak talaltam a valaszaitokat
2021. júl. 3. 11:14
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is korai. Én akkor még csak ebédre adtam neki bébiételt de sokszor még pótoltam tápszerrel azt is. Most 8 hónapos. Ebédre kap pürét és uzsonnára. A többi még tápszer.
2021. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerencsés a babád. Az én unokahúgom is tápszeres, nem hajlandó kanállal enni. 6 hónapos ő is, bár már egy hónapja tanítgatva van és még most sem fogadja el csak nagyon nehezen. Anyukája kínt szenved mire meg tudja etetni.

Persze nem szabad erőltetni semmit sem. Viszont ha a babának jól esik a kanálból akkor csak nyugodtan. A reggeli és az esti tápszert azért próbáld tartani még.

2021. júl. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Nagyon sajnalom, hogy nem akarja el fogadni a baba a kanalat. Lehet a kanallal van baja es mas tipusu kanallal jobban menne.. nem tudom csak egy ötlet. Peldaul az en babam nem volt hajlando barmilyen cumis üvegböl inni csak avent naturalbol egy darabig, hazug cumit pedig csak Nukot fogadott el minden mast ki köpött. Most van napi 3 - 4 evese cumis üvegböl, valtottam Nuk sensitivre es abbol most iszik tejet is.
2021. júl. 6. 09:41
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, igen lehetséges, hogy más kanállal fogékonyabb lenne rá. Igazából az a baja, hogy megszokta ugye a cumisüveget, hogy abból gyorsan jön a tápszer, nem kell vele bíbelődni. Elég makacs baba ráadásul, ha valamit nem akar akkor nehéz hozzászoktatni. A cumival nálunk is ez van kiköpi. Több fajtát is próbáltunk már, de hamar rájön, hogy nem jön belőle semmi.
2021. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!