Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák babóm 6hetes akinek...

Anyukák babóm 6hetes akinek bukós a babája, mikorra nőtte ki? és normális ez az első időkben?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom szerdán töltötte a 7. hetet, s ő is bukós. Nekem azt mondták, hogy majd elmúlik idővel, ne izguljak. Akkor ad aggodalomra okot, ha annyit bukik, hogy emiatt veszít a súlyából. Szerencsére gyarapszik a kis hörcsög...:-)
2010. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7 hónapos, még mindíg bukik. Mióta szilárdat is eszik, persze kevesebbet bukik vissza, de ha ebédre főzit eszik, délután pedig tápszert iszik, van, hogy a tápszer után még visszajön az ebédből is. Persze hízik ő is, az elmúlt hónapban fél kilót hízott, büszke vagyok rá.
2010. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális! Hiszen a gyomor-záróizmok nem zárnak elég jól, ezért a legtöbb kisbaba bukik. Ha a bukás nem zavarja a babát, nem sír utána,nem kell aggódni. Az én lányom kb. 8 hónapos korára nőtte ki, addig napi 4-5x is át kellett öltöztetni, még a püré is visszajött szinte minden nap :)
2010. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem mindig bukik sokat,napi egy kajálásnál általában,és akkor nem is bírja ki a 3órát csak a 2és felet,de valamikor kibírja a 4et is:)de napi egyszer sokat bukik.Próbáltam a nutriont de nem igazán jött be!szerinted?
2010. aug. 27. 11:24
 5/11 A kérdező kommentje:
valamikor sír utánna,miért ez gond???
2010. aug. 27. 11:25
 6/11 anonim ***** válasza:
2 hónapos babám napi egyszer min. bukik, van, hogy büfi után fél órára, és szokott sírni utána, de közvetlen előtte is, gondolom zavarja.
2010. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 6 hós és még mindig bukik vissza kaját. Már kapgyümit, zöldséget is. Mi a Beba Ha/Ar-es tápszert használjuk ez kifejezetten bukásra van. Sűrűbb, mint a sima táp. Ha meg szopik akkor a Nutriton sűrítőt is lehet használni. Mikor még szopott mi is használtuk és nagyon jó. Nem jött vissza a tej egyáltalán. Csak 3 hósan elfogyott a tejcsim. Azért baj esetleg, ha sír bukás után, mert ha a gyomorsava jön fel neki az fáj, és kimarhatja a nyelőcsövét. Az nem túl kellemes dolog még nekünk sem. Ezért kell rá figyelni. :-) Ja egyébként egyre kevesebbet és ritkábban bukik ahogy nő!
2010. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
van olyan akinek nem vált be a por?én nem szívesen adom:(
2010. aug. 27. 12:18
 9/11 anonim ***** válasza:
mi is nutrilon-t használtunk, nagyon jó volt, nagyon bevált. ne félj tőle. de miért nem szívesen adnád?
2010. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor az én lányom volt ennyire bukós, nem volt Nutrilon, így ő nem kapott semmit. Egyébként csak szopott 6 hónapos koráig. Ha nm marja a nyelőcsövét, nincs gond a súlygyarapodásával, nem kell semmilyen sűrítő, magától kinövi. [link]
2010. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!