Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok konkrèt kemènylapo...

Ajánlanátok konkrèt kemènylapos baba könyveket?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idős babának? Bartos Erika könyvei, Nyúl Péter, Tili-toli könyvek, Első ablakos könyvem sorozat, stb.
2021. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pipp és Polli, Tolgyerdo meséi, ill ezen író és illusztrátor többi konyve
2021. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hova bújtál.. (kisróka, kiskutya..)

Kukucs könyvek

2021. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kukucs könyvek nálunk is nagyon mennek. Meg a Tölgyerdő meséi. Bogyó és Babócát is szereti, bár egy teljes mesét még nem tud végigülni, de a képek tetszenek neki.

Most lesz 1 éves 28-án.

2021. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!

8 hónapos

2021. júl. 12. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Első könyveknek olyan jó ami egy oldal egy kép. Bármelyik könyvesboltban találsz. 2. Vagyok, amit én ajanlottam az a következő szint, pár hónappal később. :)
2021. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Hagyományosabb könyvek mellé mi vettünk pár "úszós" könyvet, azokban általában valóban egy tárgy/étel/állat van oldalanként, de fő előnye az volt, hogy puha, így nem tudta magát megütni vele, ahogy lapozgatta/lapozgattuk.
2021. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lidlben nagyon jó kemény lapos könyvek szoktak lenni, és majdnem mindig van olyan ami 12 hónapos kortól van. Ott is nézz körbe, azt hiszem most is nem sokára baba mama akciós hét lesz és akkor biztos lesznek megint jó könyvek.
2021. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!