Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptunk egy csomó babaruhát...

Kaptunk egy csomó babaruhát (0-1 éves korig) az egyik ismerősömtől, és nem fogadot el semmit érte. Szeretnék venni nekik valami hasznos ajándékot. Van két iskolás nagylányuk és egy 2éves kisfiuk. Nem isznak, nem kávéznak. Mit vehetnék nekik?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos hideg van màr,amugy én àllatkerti jegyekre szavaztam volna.

Igy hogy hüvösebb van,hàt nem is tudom.

Szeretik a filmeket?

Mert akkor néhàny csalàdi dvd filmnek biztos örülnének.

Esetleg sütöl nekik egy tàl sütit(én imàdom ha valaki hàzilag készitett finomsàggal lep meg)

Esetleg gyümölcsöket veszel nekik vegyesen.

Pénztàrcàdtol is függ.

2008. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem a gyerköcöknek vegyél valami szép rucit,a szülöket meg valamilyen különleges ajándékkal lepd meg.valami disztárgy,ha az apukának meg van autója akkor abba valamit.....
2008. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is igy jártunk:)Igy a kislányuknak vettünk édi bédi játékot!Imádta:)
2008. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia,

én is arra szavazok, hogy vegyél a gyerekeknek játékot. én is kaptam egy zsák ruhát egyik ismerősöm kisfiáról, és hálából a kisfiúnak játékot vettünk.

2008. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!Sokat segítettetek:):):)
2008. dec. 10. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!