Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok tésztát vacsorára...

Adhatok tésztát vacsorára 1éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Esetleg a tészta eltömi a kis pociját azért gondoltam.
2010. aug. 27. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen tésztára gondoltál?
2010. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Durrum tésztát eszik. Gondoltam azt amit ebédre eszik abból ehetne vacsira is.
2010. aug. 27. 21:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze adhatsz, de szerintem nem fog vele túlságosan jóllakni, én ezért inkább vacsira mindig tejpépet vagy főzeléket adok a kisfiamnak, az sokkal laktatóbb így átalussza az éjszakát.
2010. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sztem adhatsz neki nyugodtan.

Nálunk nem vált be ez a " tele van a poci akkor majd átalussza az éjszakát elv",volt hogy jóllakott tejpépből vacsira és mégse aludt éjjel,mostanába alig eszik vacsorára és mégis átalussza az éjszakát.Szóval nem hiszem ,hogy attól ébred fel egy gyerek éjjel,mert nem lakott jól este, legalábbis nálunk megdőlt ez a teória.

2010. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok :) A kérdésem úgy értettem volna, hogy sütemény-tésztát vagy főtt ételt :)))

Az én gyerekem tápszert kap még vacsorára, de ma jó sok krumplis tésztát bevágott, nem hiszem, hogy fájt volna a pocija. Legalábbis nem győztem követni mindenhova :)

2010. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

6 hós koráig át aludta az éjszakát. Akkor kezdett újra fel ébredni. Valószínűleg az a baj, hogy tápszerből estére nagyon keveset eszik 150ml ezt a mennyiséget 2 hós kora óta eszi nem kell neki több. De elég fárasztó 3-4 óránként felkelni hozzá. Gondoltam hátha ha tele rakja a pociját akkor nem kell fel.

3. válaszolótól kérdezném, hogy mikortól aludta át a babád az éjszakát?

2010. aug. 27. 23:09
 7/13 anonim ***** válasza:
A tészta csak rövid ideig telíti a gyomrot, mivel csupa szénhidrát, így hamar lebomlik, így még éhesebb leszel, mint a tésztaevés előtt voltál. (ezért nem ehetnek a fogyózók tésztaféléket)
2010. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, lemaradt, hogy én is inkább főzeléket adok vacsira a 11 hónapos kisfiamnak, így csak egyszer kel éjjel, akkor is inkább csak szomjas.
2010. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia, az én fiam is felbéredt 6 hós koráig egyszer éjjel, ha nem lakott elég jól nappal. Ekkor vezettem be a 18.00 órás husis főzeléket, majd 20.30-as fürcsi utáni tejpépes tápszert. Azóta reggelig alszik.
2010. aug. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem kap.:( A főzelékkel az a baj, hogy nem eszik meg belőle egy tisztességes adagot.:(

Kedves utolsó milyen az a tejpépes tápszer? Össze kevered ölet? Nem lesz túl sűrű? Milyen arányban? Bocsi, hogy sokat kérdezek, de hátha bejönne neki.:)

Köszönöm a válaszokat!!

2010. aug. 28. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!