Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos lányommal nem...

19 hónapos lányommal nem lehet le ülni 2 percre sem. Miért?

Figyelt kérdés

19 hónapos a lányom, járunk elég sokat társaságba vele egy koruakkal. Köztük elég sokan már kirakóznak stb. De az én gyerekemmel kb 2 percre nem tudok le ülni mert állandóan el megy. Semmit nem tudok "tanítani" terelni őt.

De azt észre vettem ha más mutatja neki picivel jobban oda figyel . De ha én akarok bármit még azért sem...


2021. júl. 21. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, nem mindegyik kirakózik, az enyém szerette, de igazából szerintem teljesen mindegy, nem sokat tanul egy kirakobol.
2021. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert 19 honapos. Vannak aktivabb gyerekek, nincs ezzel semmi baj.
2021. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
19 hónaposan kirakoznak? Nanebæssz. Persze én már itt semmin nem lepődöm meg, mindenesetre én örülök, hogy az enyém, aki 22honapos nem ül le kirakozni. Szerintem ebben a korban még nem lehet elvárni azt, hogy "tanítani" lehessen olyamsikre amire te gondolsz.
2021. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
21 hónapos kisfiam van, legfeljebb 5 percre ül le könyvet nézegetni, ezen kívül folyamatosan pörög. Szerintem nem gond, majd talán később lenyugszik.
2021. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

21 hòs a lànyom, 5 percre köti le valami maximum, de akkor is mellette kell ulnom :D

Minden gyerek màs

2021. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez full normális
2021. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16 hónapos a kisfiam, de szintén így vagyunk. A vele egykorúak simán eljátszanak a homokozóban, elszöszölnek valami kis szarral, az én fiam pedig folyton szaladgál, felfedez, 2 percet nincs egy helyen. Ő ilyen. Fárasztó, de ez van. :D
2021. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális, nem véletlen, hogy oviig nem is nagyon vannak ilyen leültetős/tanítós/irányított foglalkozások, mit kirakózzon egy 19 hónapos? szaladgáljon, mozogjon, másszon, fedezze fel a világot. örülj neki, hogy ennyire érdeklődő.
2021. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!