Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tenyleg letezik a sose siro baba?

Tenyleg letezik a sose siro baba?

Figyelt kérdés
A babam elsö 3 honapban hasfajos volt, utana jött a foga. Minden nap sirt valamiert de tenyleg. Csak kivancsisagbol kerdezem, hogy tenyleg leteznek e az alom babak akik sose sirnak mindig mosolyognak, sok embertöl hallom, hogy az ö gyerekük bizony sose sir csak eszik, alszik, jatszik. Valahogy ez nekem felfoghatatlan az en siros kislanyom utan, aki eleg akaratos es hisztis is. De imadom teljes szivemböl es nem cserelnem le senkire.

2021. júl. 22. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Olyan hogy sose sír/sírt nincsenek. Vannak kevésbé sírós babák de azok is szoktak főleg az elején. Hogy másképp jelezné egy csecsemő ha pl enni akar amikor még beszélni sem tud?
2021. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Egyik gyerekem sem sírós (9 éves és 10,5 hónapos). Ez nem azt jelenti, hogy sosem sírtak/sírnak, de nem jellemző és könnyen orvosolható mindig a probléma.
2021. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
A kislányom az első 4 hónapban kb egyszer sem sírt, evett-aludt fajta gyerek volt, ha éhes volt nyögdécselt, akkor azonnal kapott enni és ennyi. 4,5 hónaposan kezdett el jönni az első foga és akkor kezdett el sírni rendesen.
2021. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem, hogy a kisteso ha majd a Joisten megald minket persze, akkor jo baba lesz
2021. júl. 22. 20:32
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

3 gyermekem van.

Az első a többemberes fejletlen idegrendszerű, problémás gyerek. Aki 24/23 csak kézben volt el, pokoli hasfájós, folyton folyvást síró, már attól pánikrohamot kapott ha valaki ránézett..


A második a jóval nyugodtabb ám,de tejfehérje allergiás - megint csak pokoli hasfájós- átlagos normál baba.


A harmadik a buddha. A mindig mosolygós, nyugodt, leteszed magától elalszik, nem volt hasfájós ( wtf? Ilyen is létezik?! 🤔🤪) tényleg csak akkor sír ha már minden kötél szakad, egy perc alatt abba is hagyja és már mosolyog ahogy felveszed.

Az igazi beetetős gyerek. 🤪

2021. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Kisfiamat kb fél éves korában hallottam először sírnimikor beverte a fejét. Előtte csak nyögdécselt. Azóta is inkább csak hisztizik,már 2 éves. A fogait sem érezte meg sosem. Viszont, hogy ne legyen minden fasza,rossz alvó :)
2021. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Pici koràban sose sìrt. Onnan tudtam, hogy èhes, hogy cuppogott, forgatta a fejèt. Egyszer, mikor pelenkamàrkàt vàltottunk, akkor tùl szorosan raktam rà, akkor sìrt. 5 hònaposan piros lett a feneke, gombàt ettem, ès nem birta a gyomra, plusz megijedt egy rokontòl, akkor visìtott. Mikor felàllt, ès hanyatt esett, akkor sìrt. Az első 2 èvben alig hallottam sìrni.

2 evesen beütött a dackorszak, 3 ès 4 èves kora közt volt, hogy több, mint egy òràt üvöltött. Tehàt hangja az van.

De kisbaba koràban nem volt sìròs.

2021. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
9 hónapos a lányom és nem sírós. Eddig mindent megúsztunk. Rettegek is vállalni emiatt másodikat.
2021. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

A nagy fiam nem sért, még akkor sem mikor éhes volt. Nem hízott 4 hós státuszon, doki mondta tegyem mellre rá is kapott, mondta éhes, jó de ha egy nyikja sincs én honnan tudjam. A fogát úgy vettem észre, hogy kint van koccolta a kanalat😁

Lányom kicsit többet sírt. A 3. hasfájós volt na ő tudott sírni.

2021. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kérdező, nem attól lesz "jó" baba, hogy nem sír. ha úgy gondolod, a meglevő gyereked emiatt "rossz", sürgősen fordulj szakemberhez. és semmiképp se tedd a még meg sem született tesóra ezt az elvárást, hogy "ő majd jó lesz". egyik gyerekkel szemben se fair. inkább tájékozódj és próbálj segíteni a babádnak, magadtól várd el a javulást, ne tőle. javaslom @rozsegross instagramját, többszáz család életét tette rendbe, sokat lehet tőle tanulni.
2021. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!