Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Coop-os pelenkát próbáltátok...

Coop-os pelenkát próbáltátok már? Milyen a minősége? Bevált?

Figyelt kérdés
Még nem született meg a babánk, viszont faluban lakunk, ahol csak egy közepes COOP bolt van, azért ebbe gondolkodunk elsőnek. Itt a fórumon csak a márkásakról, meg a dm-esről találtam véleményt, a COOP- saját márkásról nem (nyilván ha nem válna be előbb utóbb azokat is kipróbáljuk), így megkérdezném, hogy ilyet használt/próbált-e már valaki? Meg volt vele elégedve? Ha nem, mi volt a gond?

2021. júl. 28. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

1 csomaggal vettem, a felét kidobtam.

Szakad, kifolyik, kipöttyösödött tőle...


Emellett drága is.


A 36db-os nálunk 3200ft. Lidliset használunk, abban az 50db 250pft, és összehasonlíthatatlanul jobb...


Nálunk is csak coop van, 1db, de inkább bemegyek hetente/2hetente/havonta a városba megvenni.

2021. júl. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Szoktam használni. Nálunk is coop van.

Alap esetben pennyt, dm saját márkát lidl használunk.

A coopos is hasonló, tehát teljesen használható.

Ellenben ha elfogadsz egy 3 gyerekes anyuka tanácsát első pelusnak ne ezt vegyétek, mert az 1-s legkisebb méret is hatalmas ebben a fajtában.


Dm saját márkában az 1-s pelus tökéletes ha nem akartok liberot venni. Sőt abban van xs méret is korababa méret dm saját márkában. .

2021. júl. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd meglesz, hogy melyik pelus vált be, lehet, hogy érdemes netről rendelni. Nem kell másik faluba/városba átmászkálnod.
2021. júl. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Babylove dm online shop,legjobb pelus,ami arban is szuper es birja,nekunk bevalt...
2021. júl. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer próbáltam nekem nagyon vastag volt nem jött be. Dm saját márkásat használjuk.
2021. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
A pelenkáról nem tudok nyilatkozni, mert sosem próbáltuk, de rengeteg minden van, amit egy Coopban nem kapsz meg, szerintem fogadd meg az előző válaszolók tanácsát, és barátkozz meg az online rendeléssel. A dm-es pelus szuper, mi is azt használjuk, sőt, popsitörlőt is dm-eset veszünk. Ezen kívül (szerintem) a Lidl-s pelus is jó. A törlőjük viszont nagyon ergya lett sajnos amióta ilyen hiperszuper lebomlós újrahasznosíthatós, régen az is jó volt.
2021. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is faluban lakom, szintén egy coop bolt, és egy pici abc van.

Inkább a pelenka.hu-ról rendelem, mindog van akciójuk, sokkal jobban megéri. Bizonyos összeg felett a kiszállítás is ingyenes.

2021. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Faluban laksz de van interneted ha ezt a kérdést kiirtad. Rendelj inkább normális pelenkat. Hiába pl a pampers az egyik legdrágább. Mégis mi azzal jöttünk ki a legolcsóbban.
2021. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát meg az oké, te eltervezed coop-osat használsz...

Elmondom, mi fél év alatt 6 fajta pelenkát teszteltünk, mire a 7.bevált...


Se a dm-es, se a pampers, se a liberó nem jött be. Mind a 3tól kiütéses lett a gyerek...

Pennys olyan mint a nejlon zacskó. Coopos kifolyik, szakad. Tescós szintén silány számunkra. Nálunk a lidlis jött pl be...


De barátnőm fia a lidlist nem bírja...

2021. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9 ez így van.

Nalunk a Lidl onnantól nem volt jó hogy a gyerek már kúszott mert sosem marad a helyen plusz a pelenkara csiptetheto legzesfigyelo is leesik róla, Szoval éjjelre sose használtuk.

A liberobol kifolyt mindig a kaka.

A dm nem rossz, de valahogy nem szerettem meg. A rossmannos szinten ez a kategória. Jojo de semmi extra.

Nekünk a pampers jött be, abból mindegyik fajta igazából.

Ez tényleg ahány baba/anya/helyzet annyiféle igény és stb. Előre nem lehet tudni.

2021. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!