Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miről beszélgettetek amikor...

Miről beszélgettetek amikor hoztátok haza a babátokat a kórházból a születés után? Hogyan alakult a hazaút a kórházból? Hogyan viselte, és mikre kellett odafigyelni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
? "Ott forduljon balra, igen, a coop mögött jó lesz. Köszönöm! Mennyi lesz? Tessék. Viszlát" "Hozd a csomagot, majd én kikötöm" "Fáradt vagyok"
2021. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Fogalmam sincs miről beszélgettünk, de mi mindig tudunk beszélgetni. Gondolom a babáról volt szó akkor.


Miért kérdezed? Tök fura kérdés. Ezek szerint akarsz gyűjteni beszédtémát, mert nem tudsz kommunikálni a pároddal?

2021. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
🤣🤣🤣🤣
2021. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Elmesélte a férjem, hogy milyen volt a tejfakasztó. Ki hogyan viselte és mit? A baba a hazautat? Aludt.
2021. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Mi arról beszéltünk, hogy el kell menni patikába tápszert venni, meg a vérhigítót és a ragtapaszt is. Aztán a kórházi napokról is. Meg gyorsan elgurultunk anyósékhoz csak, hogy bekkukantsanak az autóba. Meg a férjem mesélt a tejfakasztóról. A gyerek végig aludt közben. Arra figyelj, hogy rendesen kösd be és ne legyen túl vagy alul öltöztetve.
2021. aug. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a baba szóba sem került hazafelé
2021. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kérdés... 🤦
2021. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden csomagot bepakoltunk-e, be van-e kötve rendesen a gyerekülés, tuti nem fázik-e, végre kijöhetek a kórházból, jó lesz otthon, van-e kaja vagy rendeljünk. Be kell menni a patikában gézlapért és alkoholos fertőtlenítőért, fürdetőért, popsikrémért, egészségpénztári számlát ne felejtsük el, szerencsére a gyerekorvos csak hétfőn jön. Melyik úton menjünk haza ahol nincs dugó. Kb. ezek hangzottak el. 20 perc alatt otthon voltunk. A baba aludt.
2021. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Úristen...

Elhiszed, hogy gyerekünk van?

Menj lassabban, olyan furán fekszik a hordozóban..


Meleg van.



2.

Alszik.

És beszélgettem a naggyal, hogy mit csináltak a 4 nap alatt..


Ennyi

2021. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Fogalmam sincs. Az elsővel nagyon fájt a császárhegem, belegobdolva az útba (alig 10 perc, de 5 vasúti átkelő is van), szerintem végig jajgathattam. 🤣 A másodikkal a nagyról beszélgettünk, h fog-e örülni nekem, meg lesz-e sértődve, stb. A harmadik meg pont akkor született, amikor az egyik cicánkat ivartalanították, főleg róla beszéltünk, hogy hogy áll a lábadozással.
2021. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!