Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Remeg a szája és a mai napon...

Remeg a szája és a mai napon észrevettem hogy remeg a lába és mintha a teste is remegett volna. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A múlt héten vettem először észre, hogy remeg a szája. Akkor elkezdtem figyelni de úgy voltam vele hogy biztos elfáradt ugyanis csak szoptatás után produkálta. De hétfőn már akkor is amikor felvettük így felhívtam a gyerek orvost aki azt mondta hogy idegrendszeri értetlenség felhívta a védőnőt is aki azt mondta lehet le van tapadva az izma figyeljem a héten és jövőhéten mikor megyünk hozzá megbeszéljük a tapasztalatokat. A napok teltével egyre többször tapasztaltam a mai napom 15x csinálta és nem fürdéskor és biztos hogy nem is amiatt mert fazott. Ám most este az ágyba voltunk nyugodt állapotba volt a pici is es akkor vettem észre hogy remeg a lába azóta 3x is észre vettem volna és olyan mintha egy picit a teste is remegne. Nagyon félek hogy valami baj van. Holnap megint felhívom a gyerek orvost de ha valaki tapasztalt ilyet sokat segítene .

2021. aug. 4. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a pici?


Ha csak pár hetes, akkor én a biztonság kedvéért inkább felhívnám az ügyeletet, mit javasolnak.

2021. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár hetesen tremor - ez lehet idegrendszeri fejletlenség,

Vagy azt hiszem kálium hiány (ebben most nem vagyok 100%)


Idősebb baba fejletlen idegrendszer. De én még az epilepasziát sem vetném el.

Nem vagyok orvos.


Amit tudok tanácsolni vedd fel videóra mutasd meg orvosnak.

2021. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
A videó tényleg jó ötlet!
2021. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel videora ss neurologusnak mutasd meg
2021. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Video és kórház . Nem árt 1 napra eeg-re tenni
2021. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hétfőn lesz egy hónapos. Anyukámmal már a száj remegést videóra vettük de ez a láb remegés még új. Találtunk egy magán rendelést gyermek neurológus holnap már őt fogom felhívni. Nagyon szépen köszönöm a segítséget
2021. aug. 4. 22:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mit mondott a neurológus? Kiderült már valami azóta?
2021. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Már teljesen elmúlt igazából idegrendszeri éretlenség volt ami okozta

2021. nov. 19. 10:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy elmúlt és minden rendben kérdező!

Nekem első 2 gyermekemnél idegrendszeri éretlenség miatt volt.

2# voltam.

2021. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor múlt el kb? Hány hónapos volt? Az én kislányomnak az arcán vannak remegések (szájánál, szeménél, orránál). Látta több orvos is, neurológus is megvizsgálta (sajnos volt bent több, mint egy hetet más betegség miatt, és akkor már vele is megnézettem), de nem talált nála semmit, csak ezt az idegrendszeri éretlenséget mondta, amit 4-6 hónaposan el kellene nőnie. Remélem így lesz! 🙏 Bár, az epilepsziára is gyanakszanak. Voltatok vele valamilyen tornán?
2021. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!