Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor viszitek ki a levegőre...

Mikor viszitek ki a levegőre a majdnem 3 hós babátokat?

Figyelt kérdés

Sosem tudom mikor lenne a leg megfelelőbb mivel majdnem mindig mikor kiviszem kb fel óráig van el,de utánna már ordítva hozom haza.

Tegnap is igy jártam,levittem 5 körül délután, etetés után mivel már amúgy is nyűgös volt,gondoltam el alszik a babakocsiban.El is aludt 10 perc után kb 20 percet aludt aztán felkelt és még el volt 15percet utánna sirni kezdett és már nem akart vissza aludni és a babakocsiban sem hallgatott.

Adjatok tanácsot mikor a legjobb kivinni és mennyit,illetve miben viszitek ki.



2021. aug. 10. 14:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És milyen gyakran.
2021. aug. 10. 14:47
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Kora délelött vidd ki, amikor ilyen meleg van.
2021. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Én vagy kora reggel viszem ki ilyen melegben, sajnos elég rossz alvó, vagy hogy 5kor kezdjük a napot, vagy este 6kor fürdés előtt. Most 5 hónapos, talán egy hónapja tudok vele úgy sétálni hogy ne sírjon. Ha sír akkor meg sír, max kiveszem és úgy megyünk tovább
2021. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy a te babád nem egy babakocsis fajta, az enyém se :( 2 hónapos koráig még aludt a mózesben, de most már csak az autós hordozóban tudom vinni (azt csatlakoztatom a babakocsivázra), mert abból kilát, és már sosem alszik, inkább nézelődik, max. 1 óra a limit, amíg így elvan. Nagyon meleg is van most, hiába vagy árnyékban, lehet, hogy nem érzi kint jól magát délután 5-kor sem. Ebben a melegben nem is megyünk ki minden nap, csak ha intéznivaló van, de azt az ébrenlét idejére igyekszem időzíteni.
2021. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mi kb 9 körül kelünk fel,evès után vihetem is?
2021. aug. 10. 15:01
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem próbáld ki, hátha az jobban tetszik neki.
2021. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

Amit gondolj át, hátha ott csúszik el a dolog:

- melege van vagy fázik (általában a túlöltözés a gyakoribb)

- nem szeret háton/hason lenni a babakocsiban

- nagyon rá süt a nap

- hamar megéhezik a levegőn

- Mózes helyett autós hordozó egy próbát megér.


Ezek jutottak eszembe. A fiam például nem szereti a mózest, mert nem lát ki belőle.


Sétálni mi délelőtt vagy 4-5 után szoktunk ebben a melegben.

2021. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
érdemes kipróbálni a kapott tippeket, de pl. az én gyerekeim sosem aludtak jól útközben. Ha el is aludtak, hamar és nagyon nyűgösen ébredtek, ez van a mai napig (2 és 4 évesek, bár ma már csak autóban fordul elő) :) Indulhatunk hosszú autóútra ebéd után pont akkor, amikor el szoktak aludni, gyorsan elalszanak majd 20 perc múlva ébren vannak az út hátralevő részén :S
2021. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Az enyém sosem szerette a mózest. Hordozókendőben vittem addig is. Érdemes megpróbálni, hátha jobban tetszik neki.
2021. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Bent is szoktuk használni a babakocsit és alszik benne.

Amúgy kint egy masikat használunk egy hete,azóta ordít benne 15 perc után,felveszem és vissza jön a tejci neki.Esetleg túl rázós lehet ez a kocsi?

Még megpróbálkozom a reggelente sétálással kocsiban.

Hordozó kendőnk nincs,csak olyan bugyishordozó(nem olvastam utánna,hogy annyira nem egészséges és sajnos megvettem ).

2021. aug. 10. 17:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!