Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit teszek rosszul hogy a...

Mit teszek rosszul hogy a babám 7 hónaposan nem alussza végig az éjszakát hanem 100 milliószor fel kel szopni? És mit tegyek hogy végig aludja vagy hogy napközben is többet aludjon legalább 1-2 órát?

Figyelt kérdés

Valami miatt mindig megébred nappal is ha alszik éjjel is.

Aludni és alig alszik el.

Sokszor van hogy fél 10kor aluszik el mint mi és akkor kell amikor mi, arról nem is beszélve hogy éjszaka hányszor kéri a cicit.


Azért nem aludhat jól mert:



2021. aug. 13. 19:15
A kérdező szavazást indított:
Nem büfiztettem eleget
Mert fáj a pocakja
Mert jön a foga
Mert esetleg száraz az orra és nem kap jól levegőt
Egyéb ok miatt amit leírok a kommentben.
Mert nincs jól betakarva és fázik (Nem hinném mert van hogy beizzad
Vagy taknyos (nem hinném mert ha szívom alig jön belőle valami)
18 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásert
2021. aug. 13. 19:16
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Gondolom veled alszik...
2021. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Ez ilyen, szepa, fogfàjàs, front, fàj a pocija. Ha együtt alszotok, a mocorgàsotok èbreszti, ha nem, a közelsèged hiànyzik.

Vègig kell mindent zongoràzni, aztàn ha semmi nem segìt, el kell fogadni, hogy ő ilyen egyenlőre.

A babàknak tök màs hosszùsagùak az alvàsi fàzisai ès nem tudjàk visszaaltatni magukat, segìteni kell nekik.

A lànyom is szörnyű alvò, vannak jobb periòdusai, amikor csak 2x kel èjszaka, ha pedig valami bezavar 10x is, pedig majdnem 2 èves.

2021. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Ennyi idősen bármi oka lehet.

Mozg fejlődés, a ht kezdete, fogzás.

Vagy csak ilyen típus. Nem ő lenne az első

2021. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen, sok minden jöhet szóba, akár az is, hogy ő ilyen. Rengeteg gyerek nem alussza át az éjszakát, vannak rossz és jó alvók is. Idővel változhat.
2021. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt. Majdnem 1 évesen kezdte átaludni az éjszakát, most 14 hónapos, lerakom este 8kor, és felkel reggel 6kor. Nem jöttem rá, hogy miért, mi történhetett mert szinte egyik napról a másikra volt ez. Utána viszont megfigyeltem, hogy zavarja a mi forgolódásunk, férjem horkolása, olyankor nyugtalanabb. 2 hónapja külön szobában alszik, így mindenki tud aludni nyugodtan.
2021. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kétségbe ejteni, de ez ilyen. Én sem tudtam meg az okát. Nagyjából szobatisztaság környékén kezdték átaludni. Addig anyu zombi módban működött. :(
2021. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Simán ilyenek a gyerekek. 🤷
2021. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek

4es :mi az a ht kezdete??

2021. aug. 14. 19:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a 4 de a ht = hozzataplalas
2021. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!