Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 7 hónaposnak kell még...

Egy 7 hónaposnak kell még forralni a vizet?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Onnantól, hogy kúszik-mászik, semmi értelme.
2021. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk kellett, 10 hósan próbáltam a csapvizet, szó szerint bokáig fosta magát a gyerek és görcsölt sokat.
2021. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Babavizet adok neki. Egyszerűbb, mint forralgatni, meg ide-oda pakolni.
2021. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Talán egy hónapig forraltam. 7 hónaposan már nem.
2021. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Igen
2021. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy éves koráig.Az én lányom két éves lesz,de még ásványvizet iszik.Ha épp elfogy,akkor adok neki csap vizet.
2021. aug. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Babavizet környezettudatosság miatt nem veszek. Max, ha utaztunk vhova. Inkább akkor forralom továbbra is. Amúgy nálunk ásványvíz minőségű a csapvíz.
2021. aug. 14. 08:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Nalunk nem megfelelö a csap viz sajnos, en veszek neki baba vizet egyenlöre. Majd 1 eves koraba at valtok sima asvanyvizre amit mi iszunk.
2021. aug. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

Én még mindig forralom neki,pedig 19 hónapos.Vagy babavizet veszek.Ott a forraló,semmibe nem tart 5 perc alatt csinálni egy kis vizet. :D

Csapvizet nem adnék neki,ahogy én sem iszom meg.

Ha valakinél tiszta a csapvíz miért is ne,de mint mondtam az az 5 perc..lenyomsz egy gombot,felforr,aztán ha kihülz használható is.Ha tárolsz egy keveset a hűtőben is mindig össze lehet keverni a frissen forraltat a hideggel,így hirtelen van mit elő venni,ha kevés az addig félretett víz.

2021. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, érdemes. Inkább elővigyázatosságból, nehogy bármi gond legyen a csapvízzel, akár csak átmenetileg.


Mi egy csőrös kislábosban forralunk vizet, majd hagyjuk kihűlni és azt használjuk egész nap, abból öntünk ki: a lényeg ugye az, hogy a forralás egyszer kifertőtlenítette.

2021. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!