Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek vihetem télen az...

Szerintetek vihetem télen az 1-2 hónapos babámat ujjatlan rugiban és hosszú ujjú bodyban orvoshoz, vagy inkább hosszú ujjú rugdalózóban érdemes?

Figyelt kérdés
Első baba lesz és nem tudom beleszól-e az ilyesmibe az orvos. Nem akarom hogy megfázzon. Természetesen bundazsák is lesz. Csak mert ujjatlan plüss rugikat már vettünk, és ha az jó akkor már hosszúujjút nem vennénk plüssből.
2010. aug. 29. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy viheted,elvégre a rendelőben meleg van,kintre meg úgyis felöltözteted.Az orvos nem fog emiatt szólni.
2010. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Viheted, nem szól bele az orvos. Nálunk egyébként is már pelenkára vetkőztetve kell bemenni a rendelőbe.
2010. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. És amíg beviszitek betakarjátok valamibe?
2010. aug. 29. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha autóval vittem hordozóban akkor hosszú újjú body ujjatlan rugi, bundazsák, ha babakocsival, akkor rövidújjú rugi, rá hosszú újjú lábas pamut rugi, rá plüss rugi, arra kardigán vastag nadrág bundazsák:) jó rétegesen öltöztettem:)

pucéron vittem a doki elé, de addig ott plédbe tekerték mert csak nyitják csukják az ajtót jön a hideg rá!

2010. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:-) Szerintem tökmindegy, hogy a rugi vagy a body a hosszú ujjú, ugyanannyit számít hőszigetelés szempontjából. :-) Inkább az számít, hogy melyikből tudod könnyebben levetkőztetni a babádat a vizsgálat előtt.
2010. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem sose szólt még, hogy miben viszem.

én kint szoktam a váróban levetkőztetni pelusra, és télen egy plédbe fogva vittem be, jó időben, nyáron meg csak a kezemben.

2010. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Hát, van még mit tanulnom :)
2010. aug. 30. 07:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd rájössz magadtól is. És legfeljebb figyelmeztet a doki,hogy nem jól van felöltöztetve, de szerintem felesleges ezen parázni.
2010. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!