Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemő hasfájásra papaverine...

Csecsemő hasfájásra papaverines gyógyszert már nem lehet kapni?

Figyelt kérdés

A mislányom 5 hetes. Már három hete minden nap sír. Nem egész nap, de elèg sokat..


Már próbáltunk sok fajta cseppet espumisan, biogaia, coli comfort, infacolt, masszirozzuk, hason fektetjük ...ezek nem segítenek ..

Szerettem volna megkérni a gyerekorvost, hogy írja fel a papaverines gyógyszert, de a védőnő azt mondta már nem írnak fel semmit..


2021. aug. 16. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igy van. Papaverines csepp max kiuti oket x orara. De baromira nem jo a szervezetenek.
2021. aug. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a 3 hónapot túl kell élni!Most mondom neked hogy kár kísérletezni,a sok drága sza...t rád beszélik és az ég világon semmit nem segít!
2021. aug. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaza van a kettesnek… túl kell élni:/ Mi is kipròbáltunk szò szerint mindent, a papaverint is de ami segített az az idő volt.

Kitartás!

2021. aug. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi is próbáltuk

A gyermeket ugy kiütötte,hogy a sürgösségin kötöttünk ki vele,mert nem reagált,olyan volt mintha bekómált volna

Had ne mondjam mit éltünk át

3 napig voltunk a kórházba,mint kiderült a szervezete igy reagált rá

Amint hazaértünk,minden hasfájás elleni szert kidobtam

Az idő segített csak

2 hónapos korára elmult

2021. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor inkább nem is erőltetem ezt a gyógyszert.

2021. aug. 17. 12:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!