Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kellene nézelődnie,...

Mennyit kellene nézelődnie, fent lennie egy 3 hetes babának?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kezdek mindenre ráparázni, de első baba, így nincs tapasztalatom. Nálunk még nem igazán van nézelődés. Tudom, még nem is lát jól, de ha fent van, akkor max 10-15 percet nézeget, bár nem is igazán néz még semmire. Aztán nyűgös lesz. Az, hogy csak úgy ellenne több időt, mikor fent van nincs. Folyamatosan beszélünk hozzá, éneklünk, csörgőzünk, próbálunk neki mutatni dolgokat.

2021. aug. 17. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3 hetesen mindkét gyerekem evett és aludt. Nagyon pici még, ráér még nézelődni, játszani később.
2021. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

3 hetesen? Kb semennyit.

A lányom szinte a szemét sem nyitotta ki, szó szerint csak evett és aludt. A fiam max 5-10 percet volt ébren ennyi idősen.

Nyugi, ráér még, lesz még ébren eleget😁

2021. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt kérdeztem a fiam 3 hetes korában, ki találta ki, hogy egy ekkora gyerek csak eszik és alszik? :D


Nagyon sokat ébren volt, változó hangulattal. Volt, hogy nyűgös lett 15 perc után, de olyan is, hogy egy órán keresztül is elmolyolt magának az ágyban.

2021. aug. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem elég egyedi.


Asszem 1 hós statuszon van valami hasonló kérdés, hogy nézelődik e...


Az én kislányom evett-aludt.

Már 2 éves, de még mindig nyugodt és nagy alvasigenyű.

2021. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!