Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok már kölcsön vagy...

Adtatok már kölcsön vagy kértetek már kölcsön pelenkát?

Figyelt kérdés

Pl. váratlanul elfogyott, nem vittetetk eleget magatokkal, stb,

Megesett már veletek?

Vagy olyan, hogy más jött oda, kérni tőletek? Adtatok?



2021. aug. 18. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem esett még meg egyik eset sem, de ha kérnének, adnék.
2021. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Nem kértem, mindig készültem, de adnék, ha valakinek kellene.
2021. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fordult elő, hogy ne lett volna elég nálam. És még soha nem is kértek. 6 éve pelenkázok folyamatosan.
2021. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%

Hogy fogyhat el váratlanul? Nekünk legalább 3-4 nagy bontatlan nagy csomag van otthon, 1 karton popsitörlő.

Ez kb olyan mint amikor egy nőnek nincs betétje, tamponja mert elfogyott... sosem fogom megérteni

2021. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kérne valaki adnék, feltéve, hogy nem az újszülöttem méretét kérnék egy 2 évesre vagy fordítva. Velem nem fordult elő, hogy kérnem kellett, amikor egyetlen egyszer elfogyott mert nem készültem eléggel akkor pont olyan helyen voltunk, hogy berohantam a Rossmannba és vettem egy kettes próbacsomagot 200 Ft-ért.
2021. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a védőnőnél voltam amikor az egyik anyuka csak beugrott időpontot kérni, de mondta neki, hogy megnézi most a babát, ő pedig nem így készült, a használt pelenkát pedig nem akarta rá visszaadni, így tőlem kért.

A lányaink egy hónapban születtek, az anyukát meg már vagy 15 éve ismertem akkor, mikor kistinik voltunk a családjaink összejártak néha.

2021. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

4-es, úgy fogyhat el például, hogy van két különböző korú gyereked, a nagyobbik is pelenkás még, a sarokban meg ott figyel két bontatlan csomag pelenka. Te meg vagy győződve arról, hogy két külön méret, vagyis hogy van még a nagynak is, a kicsinek is, de sajnos tévedsz.

Az még a jobbik eset, ha a nagy pelenkája fogy el, mert akkor a lelkére beszélsz, ráülteted a bilire minden második percben..., valahogy kibírjátok, amíg be nem szerzel neki is. De ha a kicsijé fogy el, akkor ugye megpróbálod ráadni a nagyobb méretet, de úgyis felesleges, mert rohadtul nem kényelmes neki, plusz kifolyik minden. Na ha a szomszédnak hasonló méretű gyereke van, akkor imába foglalod a nevét. Én legalábbis ezerszer megköszöntem neki azt az egy pelenkát.

2021. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkát nem, de tampont kértek már tőlem. Nyilván adnék, ha lenne nálam, nincs ebben semmi extra, emberek vagyunk, segítsünk egymásnak.
2021. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Adtam is kaptam is.. nag nem kölcsön...😎


Tampont pedig rendszeresen én adtam a csajoknak a munkahelyemen..emiatt kaptam is tőlük egész csomaggal 🤪

2021. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

"Nekünk legalább 3-4 nagy bontatlan nagy csomag van otthon, 1 karton popsitörlő."


Helyem se lenne ennyit tárolni. Ha lenne se vettem soha ennyit, tanulva abból, hogy váratlanul a csomag közepén képesek kinőni az adott méretet.

Másodikkal moshatózunk: na az sose fogy el.

2021. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!