Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy baba mozgásfejlődése...

Ha egy baba mozgásfejlődése teljesen normális, nem kell feszes izomzatra gyanakodni?

Figyelt kérdés
Minden mozgást időben és megfelelő technikával csinál, talán mindent picit korábban, de nem jelentősen. Néhány dolog, ami nekem furcsa, hogy 2-3 hónapos korában sosem tette le a fejét hason, sokat repülőzött, nehéz volt öltöztetni, mert "ellentartott", egy időben hátrafeszített fejjel aludt (már nem), illetve eléggé sírós volt, rossz alvó. De a doktornő szerint(én kérdeztem rá 6 hós státuszon) nem lehet ilyen gond, mert nagyon ügyes, ezért nem is vittük sehová. Jelenleg amúgy a felsorolt tünetek már nem állnak fenn, csak a rossz alvás.

2021. aug. 26. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a dévényes azt mondta, hogy ha megfelelően fejlődik, akkor nincs baj 💁🏻‍♀️
2021. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom mozgásfejlődése normális volt. Szopott is 2 évig minden probléma nélkül.


Erre 5 éves korában derült ki, hogy amúgy hipotón. Teljesen más miatt voltunk orvosnál.

2021. aug. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És lett ebből bármilyen problémája?
2021. aug. 28. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy picit fáradékonyabb, mint az átlag. De olyan mozgásigénye van, hogy fel sem tűnt. Valamint puha a lába, érted, nem izmos.
2021. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!