Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alig látható 2. csík,Lehet...

Alig látható 2. csík,Lehet hogy baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hete késik. Csináltam 2 tesztet 5 nap eltéréssel. De mind a kettő nagyon halvány, alig látható.

Lehetséges hogy babát várok?

Előre is köszi a válaszokat.! 😊


(Több mint fél éve is volt ilyen, de a teszt utáni nap elvetéltem. Ott is éppen hogy csak látszott. Arra azt hittem negatív vagy szellem csík.)


2021. aug. 26. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát ha 2 hete és nagyon halvány, akkor bár van hcg termelés de.. Nehéz így megmondani, nekem is halvány volt az összes tesztem, mégis baba volt, de 2 hetes késés esetén már azért erősebb volt az egészen biztos.

Amikor olyan alig épp kivehető halvány volt, az megállt a fejlődésben, legalábbis az én esetemben.


Mikor csináltad a teszteket, hány nap késésnél?


Na de a válasz: igen lehetséges hogy babát vársz

2021. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja beszursz róla egy képet, lehet könnyebb lenne megmondani, de így is van esély
2021. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezekre a tesztekre én is kívancsi lennék
2021. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És miért nem csinálsz mondjuk új tesztet? Nem az lenne a legegyszerűbb?
2021. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ma csináltam 2hetes késéssel. Illetve egy héttel ezelőtt az egy hetes késéssel.
2021. aug. 26. 17:49
 6/13 A kérdező kommentje:
Megállt a fejlődésben? Elment a baba? (1.valaszadotol kérdezem)
2021. aug. 26. 17:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt nagyon halvány, de látható, nem.olyanok mint amiket mostanában sokan ide feltöltenek, amikor úres petezsákos terhességem volt. 1 hét alatt nem igazán erősödött.
2021. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elmegy a baba ilyenkor, vagy üres a petezsák.

Ha két egyforma márkájú tesztet végeztél egy hét különbséggel és a csík semennyit sem erősödött akkor bár előfordul hogy minden ok, de általánosságban nem jelent jót.

2021. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Két különböző márkájú tesztet használtam. Gondoltam hátha ezen erősebb lesz a vonal. De akkor inkább érdemes venni egy digitális tesztet?
2021. aug. 26. 20:45
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
1 hét után, 2 hét késésnél a filléres leggagyibb tesztnek is erősnek kellene lennie... itt más a bibi
2021. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!