Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kólikás babák szülei! Próbáltá...

Kólikás babák szülei! Próbáltátok a Schüssler Nr.7-es sót erős hasfájós babátoknál? Ha igen, volt valami hatása? Kisfiam 10 hetes de ha ébren van folyton sír, napi több órát pedig üvölt a fájdalomtól, nsgyon nehezen tud pukizni.

Figyelt kérdés
Kipróbáltunk már mindent: Espumisan, Infacol, Biogaia, Bioray csepp, Laktáz comfort, Gripe Water, meggymag párna, torna, 100% aloe gél, már 1 hónapja Milumil pregomint eszik. Eddig semmi nem segített.

2021. aug. 27. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mecsek baby tea? Nekünk csak az segített.
2021. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azon is túl vagyunk, sőt a babamosoly teát is próbáltuk, attól rosszabb lett...
2021. aug. 27. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak az idő segít. Nálunk 3 hónapos korára egyik napról a másikra megszűnt. Kitartás, tudom, borzalmas.
2021. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ettől tartok, hogy csak az idő :( nagyon remélem, hogy nála is elmúlik 3 hónaposan, de még az is 3 hét...
2021. aug. 27. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:
3 hónaposan el szokott múlni, kitartás
2021. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A pregomin iszonyat savat csinál. Nemcsoda ha ordít a fájdalomtól.... Menjetek gasztroenterologushoz, és ír ki mást, ha a tejfehérje a gond.

A tápszeres csopiba a facen a 98% aki kipróbálta milumil pregomint, visitott a fájdalomtól a gyereke. Én nekem hiába írta ki a doki, ki se váltottam ez miatt.

2021. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló: nem vizsgálták ki, így nem bizonyított a tejallergia. A háziorvos írta ki a pregomint, miután már kipróbáltuk a Beba sensi duo-t, a Milumil komfort 1-et és a Beba HA-t, viszont a Pregomintól tud magától kakilni, az előző tápszereknél csak a lázmérő segített...
2021. aug. 27. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:

6os vagyok. Ertem...

Ha nem bizonyított, szerintem akkor még pláne nem azt kéne adni. Próbáltad a milumil pepti pronutrat?

Kisfiam azt eszi, a bebat prosneot meg a beba sensiduo váltottuk le ezzel. Igaz, nálunk 2 naponta van széklet, de az normál állagú, nem kemény. Nekünk is ki akarták írni a pregomint, de maradtunk ennél, mert sokat javult a hasfajas,es mert féltem a pregomin savtol amiket írták róla. Nálunk kiütések voltak a fején, mellkasán, kézen, mellette sokat bukott (erre gastrotuss kap), és bűzös nyálkás széklet. Ez a pepti rendbehozta.

A tápjaba rakok coli comfort cseppet, és párszor egy nap espumisant. Jobbulást kívánok!

2021. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!