Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú pelenkát...

Milyen márkájú pelenkát használtok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 17:01
A kérdező szavazást indított:
Pampers
Libero
Huggies
Dm - Babylove
Rossmann - Babydream
Lidl - Lupilu
Tesco - Fred&Flo
Aldi - MyLove
Auchan - Bella Happy
Egyéb
51 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
1 éves a lányom. Nappalra Babylove vagy Mylove, éjjelre Pennys Bebellino (soha nem ázik át). Amíg pici volt éjjelre Pampers Premium Caret használtam.
2021. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Hamac, Brilus, Kreliza, ElfDiaper.
2021. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Most épp Rossmannos és Pufies pelus van itthon. A Pampers Premium Care-t nagyon szeretjük de azt akkor szoktam rendelni, ha akcióban van, mert sajnos nagyon drága.
2021. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyesen.Mióta tud menni pampers bugyi pelust nappalra, éjjelre meg dm est.
2021. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

90%-ban moshatót, sokféle van, Elfdiaper, Kreliza, Teby, Bambino Mio például....



Ha eldobhatós kerül rá néha, akkor a Happy megy rá, nekünk sosem volt vele gondunk.

2021. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Babydream ökopelenkát (papírzacskós), Babylove simát és moshatót (egyelőre Bobánek). Remélem, idővel át tudunk állni moshatóra.
2021. aug. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Libero touch nekem nagyon bevált, szeretjük.
2021. szept. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Rossmann-os sima Babydream pisisen sokszor hozzáragadt a baba bőréhez, alig lehetett lehúzni - keserves üvöltés árán. A Libero Newborn1 meg borzasztóan merev anyagú volt, emiatt rosszul illeszkedett, soha annyi pisis-kakis ruha nem volt, mint amíg elhasználtunk belőle egy zacskót. (#6 voltam)
2021. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!