Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs egy hetes a babánk és...

Nincs egy hetes a babánk és most nagyon rám ijesztett éjszaka.2 órán keresztül üvöltött szegény, mert fájt a hasa. Normális, hogy ilyen fiatal korban nyelentkezik már a pocakfájás?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 hetes volt amikor kezdődött és 3 hónapig tartott. Már azt hittem megbolondulok. Volt hogy még este 11-kor is ordított és úgy aludt el. Persze nemsoká ébredt mert már ennie kellett. Ez nagyon nehéz időszak, mindent kipróbáltunk és semmi sem segített. Este 5 körül kezdődött mindennap. Kitartás!!!
2010. aug. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babámnál már a kórházban pár nap után mondta a nővér, hogy fáj a hasa, már 2 hónapja tart:( kicsit enyhébb már.
2010. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.lesznek még ilyen éjszakák sajnos....
2010. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is az 5. nap körül kezdődött. Aztán a 3. hónapig elég sokszor... :(

Most 6 hós és a legtündéribb kismanó :)

Ja, mi Sab simplexet adtunk neki az elején, majd Gripe watert. Sokat segített.

..és ne izgulj tényleg el fog múlni. Nekem annyira hihetetlen volt, de tényleg így történt :)

2010. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!