Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen jatekai vannak a 2-2,5...

Milyen jatekai vannak a 2-2,5 gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Miket szeret es mi hasznos ennyi idosen?
2021. szept. 10. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kereken, kislányom van. Gyurma, építőkocka, homokozószett, kis fahangszerek, könyvek minden mennyiségben, színező, rajztábla, kiskonyha, labdák, kismotorok, plüssök, amikkel bábozunk, miniatűr állatok minden fajta. Szerintem mind nagyon hasznos, fejlesztő. Nincs sok játéka, csak ennyi amit felsoroltam, a többi csak felesleges porfogó. Az udvaron van hinta, homokozó, kis gyerek kerti szerszámok, amikkel "segít" nekem.
2021. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A puzzle-t kihagytam, pedig az egyik kedvence.
2021. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából ugyanazok, amiket az egyes válaszoló írt, plusz még babák, babakocsi, kis autók, orvosi készlet, és mivel nagyon szeret pancsolni, elég sok fürdő játéka van, most a nagy kedvenc a csempére rakható szivacs betűk és számok.
2021. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Áprilisba múlt 2 éves a fiam.

Szerintem nincs olyan játék, ami ne lenne neki 🤣🤦‍♀️


Ami érdekli is:

Benn a lakásban imád a táblájára filcel rajzolni gyúrmázni szoktunk, kisautó/traktort tologat egyedül. Építőkocka. Vannak tök élethű szerszámai (stihl fürész, aksis behajtó stb.) Illetve már kinőtte, de benn használja a baby taxi


Udvaron a kismotor, futóbicó, homokozó, csúszda, hinta és az aszfaltkréta a menő

2021. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!