Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen családfa mellett milyen...

Ilyen családfa mellett milyen lehet majd a kislányunk?

Figyelt kérdés

A legfőbb az, hogy egeszseges legyen a drágám és nyilván nem egyértelmű választ várok a kérdésre, hiszen senki nem tudja, csak annyira kíváncsi vagyok, illetve, hogy nálatok hogy alakult, kitől miket örököltek a gyerekek.

Nálunk mindketten magasak vagyunk (175 és 193 cm,), de a családban mindenki más alacsony. Férjem vörös hajú, hátul sűrű dús, elől kopaszodó, világoskék szeme van.

Nekem barna hajam, barna szemem van. Nála a családban túlnyomóan kekszemuek vannak, vörös hajjal. Nagypapaja volt fekete hajú és sötét szemu. Nálunk szőkék, kék szemmel( anyam, testvéreim) egyedül apám volt barna hajú, szemű .

Egyszóval szerintem itt minden van, és annyira kíváncsi vagyok miket fog így külsőleg orokolni. Egy hónap múlva fog születni és elképesztően várjuk már a találkozást.



2021. szept. 15. 13:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja, igen: a nagyobbik lányom alacsonyabb mint a kisebbik. A "kicsi" a magasságát és alkatát is tőlem örökölte, a nagyobbik inkább az apai nagymamáét, kivéve a széles csípőt, az tőlem van. (#10 voltam)
2021. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy olvastam, hogy ilyen esetben valóban 50-50% eséllyel lesz barna vagy kékszemű. De azt is olvastam, hogy a barna valamivel dominánsabb. A vörös is elég domináns, tudomásom szerint. Szülés előtt én is belebújtam ebbe a témába, hiszen én is kíváncsi voltam, mindamellett, hogy a legfontosabb számomra is az volt, hogy egészséges legyen. Az én szemem kék, hajam világos barna, bőröm fehér, a férjem barna szemű, fekete hajú, kreol. A fiúnknak már-már fekete szemei vannak, világos barna haja és kreol bőre, nagyon hasonlít az apukájára. :)
2021. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A szemszín öröklődését ki lehet számolni.


[link]

[link]

2021. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!