Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel, felkeléskor azonnal...

Reggel, felkeléskor azonnal cseréltek pelust, vagy megvárjátok a reggeli pisit-kakit?

Figyelt kérdés

Ugye ahogy minden ember, úgy a babák is reggel pisilnek egy nagyobb adagot, felkelés után nem sokkal.

Ti ezt meg szoktátok várni, hogy még az éjszakai pelusba menjen, vagy azonnal cseréltek, és már az újba megy a reggeli nagy adag pisi? Ha utóbbi, akkor mennyi idő múlva kell legközelebb cserélni? Ki hogyan csinálja, és miért?



2021. szept. 17. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kb üres a pelus és fér bele még akkor megvárom, ha még kB át van ázva akkor cserélem. Nem értem, ez nem logikus?
2021. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pisis pelust akkor cserélem, amikor tele van. Vagy ha tudom, hogy pár óráig nem lesz rendes alkalom cserére, mert megyünk valahova.

Kakis pelust meg kb azonnal.

2021. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Reggel felkelés után azonnal és onnantól kezdve kb 3 óránként, akkor is ha csak egy kicsi van benne. Ha kakis akkor szintén rögtön cserélek.
2021. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a reggeli pisit van hogy akkor is benyomja ha tele van, mert amint elkezdtem bontogatni már pisil is. Emiatt volt hogy átázott, mert amúgy is sok volt benne. A másik hogy amikor ébredezik akkor is van hogy akkor pisil. Szóval kérdésedre a válasz, hogy kB mindig azonnal pelus cserével kezdek mert addigra már be is pisil.


Mennyi idős amúgy?

2021. szept. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Derjaderja ***** válasza:
100%
Mindig cserélek reggel. Ne maradjon többóras pisiben.
2021. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én rögtön cserélem reggel. 12 órát van rajta az éjszakai, nem hagyom a használtban tovább.
2021. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy magához tért cserélem is, mert általában este dagadásig tele nyomja, pláne hogy még kétszer is kel enni félkómásan. Napközben változó. Persze nagyjából 3 óránként az alap, hogy cserélem, addigra azért rak bele mennyiséget. Kakisat meg egyből mihelyst észreveszem.
2021. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát az én lányom 10/9 úgy kel reggel, hogy még egy adag pisi és kb kidurranna a pelenka, úgyhogy igen, azonnal cserélem. Kakilni meg nem reggel szokott, úgyhogy azt várhatnám.
2021. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs tele mikor felkel és annyira kiabál a "hamáért", hogy az első a tápszer, megissza, közben én kávézok. Utána csere, átöltözés. Van, amikor kakával kel, azt cserélem rögtön természetesen, hiába ellenkezik.
2021. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!