Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak a babája is megrázkódik...

Másnak a babája is megrázkódik néha?

Figyelt kérdés

1 éves lányomnál most vettük észre, hogy néha "csak úgy" megrázkódik, mintha a hideg futna végig rajta. Sokan írták, hogy náluk pisiléskor csinálja ezt a babájuk, de eddig ez nem tűnt fel nekünk.

Állítólag a férjem volt gyerekként ilyen, hogy gyakran kirázta a hideg, de ő általános iskolai időszakra teszi ezt.

Normális, hogy ezt csinálja? Én ma 1x láttam nála, férjem tegnap 2x, tehát nem folytonos, de megijedtünk, hogy mitől lehet.

Holnap az orvosnál, védőnőnél is rákérdezek azért.



2021. szept. 19. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pisil. Eleinte nekem sem tűnt fel vagy csak nem csinálta. Mostanában sem rázkódik már meg, most 17 hónapos.
2021. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pisil. De néha engem is csak úgy kiráz a hideg mai napig. Amennyire tudom, nincs bajom.


A fiamat fixen pisiléskor rázza ki.

2021. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamat is mindig akkor rázta így ki a hideg ha pisilt. Nem minden alkalommal rázta ki a hideg, de volt időszak mikor gyakran. Nekünk kellett neurológiára járni mert kicsit korábban született, de még ott is csak legyintettek rá, hogy nem kell aggódni, csak pisil.
2021. szept. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2021. szept. 20. 05:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem gyerekként sokáig akkor is kirázott a hideg, ha csak pisilni kellet (szóval nem közben).
2021. szept. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem még most is szokott néha pisiléskor. 35 múltam 😁
2021. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!