Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csinál(t) már az 1 éves...

Miket csinál(t) már az 1 éves gyermeked?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenki másképpen fejlődik. Nem is hasonlítgatás a cél.

Pusztán kíváncsi vagyok kinek mit már, és még mit nem csinál.

Mire fogékony?



2021. szept. 21. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
1 évesen egyedül szaladgált, szavakat mondott, akkor kezdték el jobban lekötni a játékok, kisautók markolók stb azóta nagy az autó szerelem. Ebben az időszakban ugrás szerűen sok új szót tanult egyik napról a másikra. Most 1,5 éves mondatokban még nem beszél de több szavas kifejezésekkel kommunikál, bár nem mindig értjük amit mond.
2021. szept. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nagymozgasai fejlődtek hamar, egy èves koràra stabilan jàrt. Par szòt mondott (vau, baba, ma-mama , mumu -ez a mumus, sajàt nevèt probàlta mondani) Egyedül ivott pohàrbòl.
2021. szept. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Én fiam 1 évesen még mászva közlekedett mindenhova, tárgyak mellett felállt / sétált, de önállóan nem indult meg :)

Ezt csak azért írtam meg, mert Én teljesen kétségbe voltam esve, hogy 'jajj, mindenki gyereke jár már 1 évesen', hát nem! Teljesen más minden gyerek és ha nem jár 1 évesen sincs semmi gond :)

2021. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy éves múlt de még önállóan nem jár csak ha megtud kapaszkodni valamiben.

Inkább mászik.

Mondja, hogy hinta, baba, mama, anya, pápá, cica.

Mutogat mindenre most ez az újabb őrület. Az autókkal is eljátszik, utánozza az autók hangját de inkább a kerekei érdeklik.

A szekrényekből kipakol. Főleg a ruhásszekrény érdekli. Kihúzza a ruhákat és beleül.

2021. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Malacka1212 ***** válasza:
100%

Szia! Kislányom hétfőn lesz 1. Kapaszkodva lépeget. Viszont ha meg akarom fogni a kezét és úgy lépni leül xD. Pakol mindent. Mászva közlekedik. Mondja : baba, apa, pápá, pa ( ezt a hinta palintára)

Mindenre mutogat.

2021. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!