Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amit úgy árulnak hogy beköthet...

Amit úgy árulnak hogy beköthető mózeskosár, azt lehet használni autóban, vagy büntet érte a rendőr?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


A beköthető mózesben lehet autóban utaztani a babát, én is abban hordom a kislányomat, mert a bébihordozóba szegény teljesen összecsúszik, pedig már 11 hetes, 5 kg. Egy picibabának (főleg újszülöttnek) szerintem még vízszintesben, fekve a legjobb.

2008. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bekotheto mozeskosar pont olyan biztonsagos, mint a mozes. Nem buntethet erte a rendor.
2008. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom az előttem válaszoló hordozót akart írni.Szval tényleg egyformán biztonságos mindkettő.
2008. dec. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A babát külön be kell kötni benne, arra figyeljetek oda. Nekünk Pegperego van, és ahhoz külön kellett bele venni csatolót, mert azt nem adtak hozzá.

Én amíg lehet, ezt fogom használni. Hosszú távra mindenképp kényelmesebb neki, mint a bébihordó.

2008. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2008. dec. 12. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!