Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig szükséges puha talpú,...

Meddig szükséges puha talpú, "kezdő" cipőt vennia babáknak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha már mondjuk bő egy hónapja stabilan önállóan jár, akkor meddig kell speckó cipőt venni? Csak mert jön a hideg az ősz és ilyenkor már jobb volna egy vastagabb talpú vagy legalább is nem ezek a bőr cipőcskék. Ártanék vele? Mert rengeteg helyen néztük és sokat láttam aminek olyan stabil, fix talpa volt hogy még felnőttként sem szívesen viselném
2010. szept. 1. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom most kezdett el lépegetni, 10 hós. Én bentre vettem neki puhatalpút (Liliputi nyári szandit, mert a zártba nem fért bele a rüsztje, olyan magas). Próbáltam a csúszásgátló zokni, de nem ért semmit, abban elcsúszik, ez bentre szupi a járólapra. Kintre gondban vagyok én is, de én még szerintem ráérek, csak babakocsizunk kint.

A válaszokra én is kiváncsi vagyok, mert én is elégé tanácstalan vagyok a kinti cipők terén. A puhatalpú hideg télre, az tuti.

De hogy mibe fog beleférni a lányom magas rüsztje arra is kiváncsi leszek.

2010. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezeket: én innen fogom megvenni a 15 hónapos és a 3 éves gyerkőceimnek őszre a cipőcskéket!


[link]

2010. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen ezek valóban jók de nem hiszem, hogy megengedhetjük magunknak hogy max másfél hónapra 8-10 ezerért vegyek cipőt :(
2010. szept. 1. 17:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Elefanten .
2010. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!