Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehezen fogant baba életére...

Nehezen fogant baba életére lesz valamilyen hatással az, hogy a szüleinek nem jött össze egyszerűen a gyermekáldás?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt azt, hogy a baba szívósabb lesz felnőttként vagy bármi. Olvastam régebben egy cikket ezzel kapcsolatban, de bevallom nem igazán emlékszem már a konklúzióra.

2021. okt. 9. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
7 év volt mire (természetes úton) összejöttem a szüleimnek. Volt mögöttük rengeteg vizsgálat, vetélések stb. Nem gondolnám magamat szívósabbnak vagy bármiben kiemelkedően másabbnak mint azok akik elsőre sikerültek. És túl sem lettem féltve.
2021. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Max annyi, hogyha emiatt a szülei jobban megbecsülik, jobban szeretik, jobban nevelik akkor jobb ember lesz belőle mint abból, aki úgy fogant meg hogy nem is akarták, és ezt éreztették is vele a szülei.
2021. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

2-es

Vagy pont emiatt kényeztetik el, és lesz belőle nyápic mama kedvence, aki 30 évesen sem lesz képes a saját lábán megállni. Szóval 50-50% esély van mindkét forgatókönyvre.

2021. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem el van túlozva ez a hogyan fogant, hogyan született stb.
2021. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Valoszinuleg túlféltik és elkényeztetik majd
2021. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy
2021. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Én 40 éves korában jöttem össze anyámnak. Már 15 éve vágyott gyerekre. Túl voltam féltve, ki volt nyalva a kis fenekem.

Nyápic lettem, egy számla befizetésétől is odáig vagyok. Minden feladatot a férjemre sózok...

2021. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Semmi az ég világon.

A nevelésen múlik, illetve a szívósság biológiai része meg a genetikán (is).

2021. okt. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!