Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukák válaszát várom...

Olyan anyukák válaszát várom akiknek kicsi korkülönbség van a két babája között! Mennyi volt a nagyobb baba, amikor a kicsi megszületett?

Figyelt kérdés
Mi volt nehéz/nehezebb a terhesség alatt, ill. után? Előre is köszönöm a válaszaitokat!
2010. szept. 2. 00:34
 1/4 Nikcsi ***** válasza:
15 es fel honap van a ket fiam kozott. Haat nem is tudom. Sokkal konnyebb mint ahogy szamitottam ra, pedig mivel kulfoldon elek paromon kivul nincs mas segitsegem. Terhessegem szinte elrepult a nagyobbik fiam mellett. A legnehezebb az volt hogy pont akkor koltoztunk, lakasfelujitas stb. A masodikon lakunk, nincs lift sokat cipekeltem fel a fiamat+babakocsit. De egyebkent nagyon jol viseltem, dolgoztam is heti ket napot a nagy mellett egeszen 30 hetes koromig (tovabb nem tudtam mert allni kellett 8 oran at es utana mar nem ment). Meg talan meg a rosszulletek a terhesseg elejen+faradtsag. De ismetlem nagyon kellemesen csalodtam. Most hogy a pici mar majdnem 7 honapos a nagy pedig nemsokara ketto egyre jobb. A kicsi mar elvan a foldon, kuszik-maszik, tok jol eljatszanak. Ha van meg konkret kerdesed igyekszem megvalaszolni.
2010. szept. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezhetek én is? Nálunk 18 hónap lesz köztük. Hogy oldod meg a sétálást, a levegőztetést? Gondolom a nagy már szalad, de a kicsit meg nem hagyhatod egyedül a babakocsiban míg a nagy után rohangálsz... másik kérdés, egy szobában alszanak?
2010. szept. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nikcsi ***** válasza:

Szia!


Dupla babakocsim van, amirol leveheto a masodik ules, tehat sima babakocsikent is hasznalhato kesobb. Setalni ugy megyunk hogy elokeszitem oket, kicsi kisagyba, a nagy jol elvan a nappaliba amig en lerohanok a babakocsival (nem tudom lent hagyni) a masodikrol. Aztan kicsi kezbe, nagy meg a kezemet fogva szepen lesetal. Ha setalunk es o is setal velem fogom a kezet, szepen jon velem, egyelore meg nem akar vilagga rohanni. :)

2010. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nikcsi ***** válasza:
Masodik kerdesre a valasz, meg nem alszanak egy szobaban. A nagy alszik a mellettunk levo haloszobaban, a kicsi velunk egy szobaban, de kulon agyban. Meg varok 1-2 honapot aztan egybe rakom oket.
2010. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!