Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Izgulok amiatt, hogy nehogy...

Izgulok amiatt, hogy nehogy csúnya babánk legyen. Másoknál is volt ilyen "félelem"?

Figyelt kérdés
Szép emberek vagyunk a párommal mégis félek, hátha a genetikánk nem olyan jók ha össze van adva a kettő

2021. okt. 17. 21:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes, hogy ettől félsz.

Attól nem tartasz, hogy az ostobaságot örökli?

2021. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Én csak sajnáltam előre hogy melyikünk csúnya orrát örökli mégis szép lett( és nem csak én látom így). Az a lényeg hogy egészséges legyen és talpraesett.
2021. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Emiatt kicsit sem aggódtam.

Egyébként ha a ti babátok lenne a legfurcsább kinézetű kisbaba ti akkor is szépnek fogjátok látni. Az evolúció teszi a dolgát és ha objektíven meg is állapítod, hogy nem ő a legszebb baba a világon neked akkor is szép lesz. Ez most így megfoghatatlan de ha megszületik akkor majd megérted.


Az én fiam nem volt egy reklám baba. Közel ülő szemek, magas homlok, hosszúkás fej (nem a szülés miatt hanem eleve). Igen láttam, hogy nem ő a legszebb. Számomra viszont akkor is gyönyörű volt az első pillanattól fogva.

Van egy ismerősöm akinek a gyereke egy rendellenességgel született ami azt eredményezi hogy nagyon nem szimmetrikus a kis arca és hidd el a szülők épp úgy rajonganak érte mint bárki más a saját gyerekéért.

2021. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem volt ilyen érzésem. Én elhittem, hogy a sajátomat látom majd a legszebbnek, és így is lett. Soha nem láttam még olyat szépet, okosat, ügyeset és kedveset, mint az enyém :)
2021. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Ne aggódj, a következő majd biztosan szép lesz (feltéve ha bevállalod, tönkre ne menjen a tested), és azzal majd dicsekedhetsz instán, jön majd a sok lájk ❤
2021. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%

Gyönyörű egy ember lehetsz a pároddal együtt, ha attól félsz,hogy egy "csúnya" gyereket fogsz szülni.

Amúgy is,csúnya baba? A sajátja mindenkinek a legszebb..:D

2021. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Hú, le leszek pontozva, lassan szülök, de én azon aggódom, hogy egészséges kisfiúnk legyen, ne történjen semmi baj vele!

Felőlem örökölheti a kerek fejemet, a krumpli orromat, amitől talán másnak nem lesz szép, de nekünk igyis-úgyis a legszebb lesz! ❤️

2021. okt. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Hidd el, hogy nem tud úgy kinézni a gyereked, hogy számodra ne a legszebb legyen!
2021. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Eszembe nem jutott ilyen marhaság
2021. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

Minden baba csúnya, ráncos kis mazsola mind. :D

De a szülőknek úgyis a legszebbek.

2021. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!