Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Szép családnév...

Mit gondoltok a Szép családnévről? Szerintetek szép?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 17:57
A kérdező szavazást indított:
Sose volt szebb
Nem különösebben
45 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem tetszik a hangzása
2021. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen átlagnév olyan értelemben, hogy nem hosszú, bonyolult, kiejthetetlen, leírhatatlan. Egyébként szerintem kifejezetten mókásak ezek a melléknévből alkotott családnevek, főleg amikor mondjuk Szép Andika egy igazi bányarém, vagy Erős Palika egy nyeszlett kissrác, de mondjuk inkább Szép legyen stb mint mondjuk Retkes vagy Kövér és társai.
2021. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Semmi különös. Nekem a Familia kft jut eszembe. Szép Károly és családja. De szerintem van pár keresztnév, ami nagyon jól párosítható a Szép névvel.
2021. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Csak akkor gáz, ha a név viselője közel sem szép.

Mint a Kis vagy a Nagy. De találkoztam már fekete hajú Szőkével is. 😂

2021. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Ismertem egy ilyen nevű pasit. Amikor megkérdeztem, mi a vezetékneve, visszakérdezett, hogy "nem látszik?" Közepes külsejű volt amúgy.

Átlagosnak találom ezt a nevet. Pl egy 8 szótagú német családnévnél mindenképpen jobb. :)

2021. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Volt egy ilyen nevű osztálytársam, szerencsére szép is volt.

Ha nekem ez lenne a nevem, megváltoztatnám, mert ronda vagyok. Amúgy semmi baj nincs vele.

2021. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Az én osztálytársamnak is ez volt a vezetékneve, szép lány volt meg a nővére is.

Nekem semmi bajom ezzel a vezetéknévvel, senki se tehet róla, milyen vezetékneve van.

2021. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a Schön az szebb. :D
2021. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Szép 😀
2021. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
Fhu, engem szétpiszkána velem a rokonság meg a szüleim baráti társasága, mert szerintük szép vagyok és muszájnak éreznék, hogy ezzel poénkodjanak. Engem bosszantana. Viszont, valószínű több bókot kapnék a külsőmre random, ami talán emelne az önbizalmamon és az is mindenképp pozitív, hogy könnyebb leírni, mint a mostanit, ja meg az ABC másik felén van, tehát nem én lennék sose az első, sem az utolsó, aki felel/gyakorlatokat mutat be...stb
2021. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!