Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám mostanában...

4 hónapos babám mostanában 4-5-ször kel éjjelente cicizni eddig csak egyszer kelt, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

ilyen periodusok nekünk is vannak.

először 3 hónapos volt mikor átaludta az éjszakát

kb. 4szer

aztán kelt éjszaka 1x.

ezt ment két hétig, majd beteg lett (megfázott) és onnantól egy hónapig megint 2-3x kelt.Aztán egyik pillanatról a másikra megint csak 1x kelt fel. pár hétig igy ment, majd 5 hónapos korától megint 3x kelt minden éjszaka. most majdnem 6 hónapos és ma éjjel csak 1x kelt fel. szóval nálunk váltakozik az hogy 1x kel vagy 3x. majdnem szabályos időközönként, hogy mitől azt nem tudom, de lassan belenyugszom.

2010. szept. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy már nem elég neki csak a tejci. Látom, hogy csak 4 hónapos, értem, de ez is lehet. Kislányom 5 hónapos korában kezdte azt csinálni, hogy újra kelt éjjel szopizni, pedig 2 hónapos kora óta átaludta az éjszakát. Vacsira, a lefekvés előtti szopi előtt (fürdés előtt) elkezdtem tejpépet adni neki. Onnantól újra átaludta az éjszakát.
2010. szept. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A változás az életünkben annyi,hogy jövő hét péntektől kéthetente megyek suliba addig apa vigyáz majd rá és elkezdtem fejni a tejet, ami csak olyan 20ml etetések után , talán ez zavar be nem tudom, de szeretném szaporítani a tejet egyébként nagyon nyugodt baba délelőttönként egyszer kap gyümölcsöt bébiétel formájában ezt is a suli miatt, ebből fél üvegnyit eszeget meg,egyébként 2 hónapos kora óta átaludta az éjszakát.
2010. szept. 3. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!