Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas is aggódott már ezen?

Mas is aggódott már ezen?

Figyelt kérdés
7 hetes baba anyukája vagyok, és úgy érzem nem foglalkozok eleget a babaval. Ugye cici, bofi, pelus, alvas, ha fent van akkor sokat beszelek hozza, enekelek, könyvet nézünk ( kontrasztos) de van arra is példa míg magára hagyom, hogy nezelodjon (igaz ekkor lelkifurdalSom van -.-) miket szoktatok ekkora babaval csinalni?
2021. nov. 11. 03:09
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Egy 7 hetes babáról beszélünk. Ha nincs probléma, ne csináljunk magunknak. 😀 Ez pont elég neki, jól csinálod! Reagálsz az igényeire és szereted őt. Jelen pillanatban csak erre van szüksége.
2021. nov. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Atyaég, lelkiismeretfurdalásom? Dehogy, sőt.

Kövezzetek meg, de én örülök neki hogy az én babám szívesen nézelődik egyedül is, el van a játszó szőnyegen és kalimpál magának. Sőt van, hogy belelaszik. Nélkülem, ringatás, cipelés nélkül is.

Természetesen beszélek, énekelek Neki, de nem 0-24 vagyok a fenekébe.

Később majd meg fogod bánni, hogy nem hagytad néha egyedül is lenni, ha amúgy jól elvolt és nem sírt.

2021. nov. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi, eljön még az idő, amikor folyton interakcióra vágyik és a wc-re is megy veled! Most hagyd csak, örülj neki, hogy elvan egyedül is, teljesen jól csinálod.
2021. nov. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Mi lesz, ha 2 lesz?


Az enyém 6 hetes. Mellette van egy 2 és fél évesem. Plusz a haztartás, főzés. Napi 1 órát dolgozok is.


Szerinted?!


Pont eleget foglalkozok így is velük

2021. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Én minden percben vele voltam, wcre is vittem magammal, meg fürdeni.

Hát most lassan 2 éves de 1 percet sincs el egyedül 😅🙂

2021. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Én a mai napig nem énekeltem talán egyszer sem a gyerekeimnek,megkíméltem őket.

Csecsemőknek meg a könyv..felesleges :D

Ha ébren is volt én játszószőnyegre tettem hol hason hol pedig háton,hogy haladjon a mozgásfejlődése.

Közben takarítottam körülötte,néha oda tettem egy-egy új játékot is..

Ha igényelt társaságot felvettem,általában nem sokkal utána el is aludt.


Én nem igazán toltam túl sosem,de nem érzem magam rossz szülőnek,nem volt lelkiismeret furdalásom sem,hiszen ha többet várt volna nem lett volna el olyan jól sosem.

Már 2 éves lassan,most is el van.Hozza utánam az autóit,segít betenni a mosást,kergeti a kutyát..:D

2021. nov. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!