Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babát miert küldenek...

1 hónapos babát miert küldenek el vérvételre?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a gyerek orvosnál, minden oké, szépen nő a súlya, alszik, jókedvű, semmi panasza. Azt mondta a doki minden oké, beutalja vérvételre. Azóta akárkinek mondtam ezt, azt mondják, hogy nem is értik, az ő babájukat nem utalta be a doki. Másnak is volt ilyen hogy ok nélkül beutalták?

2021. nov. 16. 21:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett vérvételre vinnem még egyszer sem. Mit írt a beutalóra? Mi az indok?
2021. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Semmit. Csak a kért értékek vannak rajta
2021. nov. 16. 21:31
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon furcsa!
2021. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

..és milyen értéket kér? Az megmagyarázná. Vagy miért nem kérdezted meg,hogy minek a vérvétel akár telefonon?

Nekem ha kimondta volna,hogy vérvételre kell menni ott helyben az első kérdésem a dolog miértje lett volna,nem itt kérdezősködnék,hát nekünk honnan kellene tudni,hogy a te babádat miért küldik vérvételre..


Alapvetően csak oltás van és a kötelező hallás-látás vizsgálatokhoz hasonló rutin ellenőrzések időnként.

2021. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
És miket kért? Hátha abból valaki rájön...
2021. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Azért nem kérdeztem rá hogy miért kéri mert első babám, és azt hittem hogy ez rutin vizsgálat. Aztán ahogy beszéltem ismerőseimmel, akkor jöttem rá hogy másnak ilyen nem volt. Általános vérképet kért, bilirubin, hemoglobin, trombocita, vas, alk.foszfatáz,transzferrin, gamma gt, Gpt, Ldh, GOT
2021. nov. 16. 21:56
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
2 éves múlt a gyerkőc de egyszer sem kellett vinnem vérvételre ott helyben kérdeztem volna meg és vagy nem megyek el addig még nem indokolja meg vagy közlöm ha nincs normális indok nem viszem. Pláne a mostani időszakban...
2021. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nyilván holnap fel fogom hívni, és megkérdezem, csak arra voltam kíváncsi, hogy van e más is akit így elküldtek vérvételre.
2021. nov. 16. 21:57
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek máj értékek, nem sárga egy picit? Vagy születésekor nem volt az?
2021. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

Babáknál csak NAGYON indokolt esetben csinálnak vérvételt… egyrészt nem egy egyszerű dolog, másrészt lelkileg sem a legjobb senkinek.

Mi most fogunk menni, de nekem 5 hónapja szinte csak havi 100-200 grammokat hízik a gyerek, amit kevésnek találok, ezért én kiharcoltam, hogy legyen egy vérkép.

2021. nov. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!