Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kislányomnak...

14 hónapos kislányomnak nagyon fura szagú a szája (büdös szó szerint) mitől lehet?

Figyelt kérdés
Olyan szaga van,hogy ha hátul ül a kocsiban,előre lehet érezni.Tegnap belenéztem a szájába,láttam,hogy több foga is jön most,ráadásul dől a nyál a szájából.Ettől van ilyen szaga a lehelletének?Aggódom,mert kicsit náthás és szörcsög az orra.Elvigyem inkább hétfőn orvoshoz?Mitől lehet?Minden nap mosom a fogait már babafogkrémmel is,de 1 perc mulva ujra érzem.
2010. szept. 4. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet torokgyulladása van,attól is lehet,vagy az ínye be van gyulladva,és attól.De dokival mindenképp nézesd meg
2010. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ahogy előttem írták, muti meg orvosnak és lehet torokgyull és ínygyulladás is. egy barátnőm kislányának mindig akkor volt büdös a szája, mikor beteg lett.
2010. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kisfiam is 14 hónapos. Nálunk a rossz lehelet mindig azt jelzi, hogy beteg. Vagy az lesz.

Rohanni az orvoshoz nem kell szerintem. De ha zavar, saját magad megnyugtatásképpen azért nézesd meg.

Nálunk a fogzás nem jár különösebb szájszaggal, de néha kicsit azért megváltozik persze. Fogzásnál normális, ha ömlik a nyál a szájából.

2010. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
OFF.Első válaszolónak!Könyörgöm legalább olvasd el rendesen a kérdést!Nem 14 éves hanem 14 hónapos!Istenem!És ilyenek válaszolgatnak hülyeségeket!!!Lehet lepontozni érte:)
2010. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!