Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halolaj adása 1 éves babának...

Halolaj adása 1 éves babának alvás javítására? Használt valakinek? Ha igen, mennyi idő után lehetett észrevenni a változást?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 15:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk használt,érdemes megvenni

Másfél-2hét után volt változás

Netről rendelem,4-5üveggel,ugy olcsóbb

Azóta is alszik mint a bunda

23 hónapos

2021. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem használt 3 hónap alatt sem, az adagot emelve sem.
2021. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk is használt! KB 3 hét rendszeres szedés után már volt változás :)
2021. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En mar egy uveget elhasznaltam de nem alszik jobban. Ettol fuggetlenul adom mert sok minden masra jo en leginkabb azert adom mert azt irja jo hatassal van az idegrendszerre es nem draga ennyit meger nekem :) allitolag jobb este adni nalam ugyse valt be de drukkolok hogy nalatok mukodjon!
2021. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem használt és amint megérezte a szagát, már szájzárat is kapott. Egy üveg nem tudott elfogyni.
2021. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5os rakd egy kanal almapurebe
2021. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbáltam. Megérzi benne. Ha még be is tudtam tenni, a következő pillanatban sugárban köpte ki.
2021. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Olyat kell adni aminek kevésbé van íze. Pl nekünk az eskimo kids egyáltalán nem vált be pont emiatt, sehogy nem tudtam beadni neki. Zinzinot kap egy jó éve, gond nélkül megissza a reggeli teával, nem érezni benne..


Egyébként reggel érdemes adni, akkor lesz hatásos az alvásra a melatonin termelés miatt.

2021. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as érdekes, én pont azt olvastam, hogy délután jó ha kapja. De amúgy nem tudom, én ebédnél adom neki. Eskimo kids tuttifruttis beválni látszik, eddig gond nélkül megette még ízlett is neki. Remélem hatni is fog, minden reményem benne van 🥱🥱🥱
2021. nov. 20. 21:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a lényeg hogy minimum 3 hétig folyamatosan add, kB akkor kezd el hatni. Ha ebéd közbeni nem használ, próbáld ki reggel adni 3 hétig...


De egyébként vannak olyan időszakok, amikor ez sem segít ám, nekünk is kB 1 éves volt amikor nem akart aludni, mert rájött hogy tud nemet mondani és folyamatosan ellenkezett ha aludni kellett 😂

2021. nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!