Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől pukizik ennyit a kisbabám?

Mitől pukizik ennyit a kisbabám?

Figyelt kérdés

6 hetes és ma nagyon szeles. Nem fáj a pocija szerintem, mert nyugis, de 5 percenként hallok egy pukkancsot. Ezt ma kezdte el. Az elején még nevettünk rajta, de már idegesít.

Nem volt gondunk a pocijával, most sincs, kakil rendesen, de ez mitől lehet egyik napról a másikra? Kizárólag anyatejes.


2021. nov. 27. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
nem ettél esetleg valami olyan ételt, ami gázosít?
2021. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Idegesít? Elég alacsony az ingerküszöböd. Mire felnő totál ki fogsz készülni 😂
2021. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem az idegesít, hogy pukizik, hanem az, hogy mitől lehet.


Első, nem, nem ettem semmi olyasmit.

2021. nov. 27. 22:42
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Kezdő apaként engem mondjuk nem érdekelt, hogy mitől fingik. Sőt, ha szélgörcse volt (gyakran megesett), akkor édeskömény teát kapott. Imádta.

És utána sorozatokat lőtt. Megkönnyebbült.

De minket az anyjával ez marhára nem idegesített. Ha durrogtat, durrogtat. Úgy jó neki. Nem ciki.

2021. nov. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj amíg nem fáj ez neki.
2021. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen szopik és gyarapodik, mellette pedig nem sír, nem kell vele foglalkozni. Ahol bevétel van, ott kiadás is lesz.
2021. nov. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lehet? Attól lehet, hogy eszik és gázok képződnek a beleiben. Azoknak meg valahogy ki kell jönni, vagy felül vagy alul. De ez szerintem tök egyértelmű.

Örülj neki hogy könnyen kijön belőle és nem szenved.

2021. nov. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki, az enyémből úgy kellett kinyomni, egy pokol volt az első 3 hónap.
2021. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A babák gázosak. Alul-felül. 6 hetes,az emésztőrendszere folyamatosan alakul,gondolj bele,hogy előtte sosem volt "használva". Meg kell tanulniuk emészteni,pukizni,kakálni,etc. Teljesen normális dolog.
2021. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!