Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy ennyit bukik?

Normális hogy ennyit bukik?

Figyelt kérdés

1hónapos múlt, 100% anyatejes babám elég sokat bukik vissza.

Ez mennyire baj?

Vagy miért?

Velem van a baj?

2,5-3 óránként eszik..

Van mikor megetetem, rá 2 órára is jön vissza tej.


2021. nov. 27. 23:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy egy etetés után átlagosan legalább 3-4x bukik.
2021. nov. 27. 23:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egy evés után 3-4 böfi is van, az teljesen rendben van, csak nem mindegy, hogy ilyenkor a szokásos pár evőkanálnyi mennyiséget böfizi fel, vagy visszajön a teljes megevett mennyiség. De ez utóbbit kétlem hogy így lenne, akkor azzal kezdted volna, hogy nem hízik megfelelően a baba vagy nincs meg a kakis-pisis pelenkák száma.
2021. nov. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindennel teli pelusok száma kb napi 10 éjszakát is bele értve.

Hízni is hízik, sőtt mondhatni túlsúlyos baba (4730 a születési súlya és most 1hónaposan tartunk 5460nál)


De biztos ami biztos hétfőn felhívom az orvosunkat.. addig úgysem nyugszom meg.

2021. nov. 27. 23:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minden rendben van. Örülj neki, hogy felül távoznak a gázok, nem kínozza végig az alsó kijáratig. ;)
2021. nov. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elején a kislányom anyatejes volt, majd tápszeres. Neki mindegy volt mit kapott, evés után, akár 1-2 órára is között, mint egy láma.

Az etetéshez mindig kellett egy szopikendő és egy felmosó szett, ha nem kaptuk el időben. Én teljesen készen voltam ettől, de a gyerekorvos szerint ezzel nem volt semmi baj, mert a súlya gyarapodott.🤷🏼‍♀️

Ez a hozzátáplálásnál változott meg.

Annyi, hogy ő hasfájós volt, így azzal is szenvedett szegényke.

2021. nov. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem azt mondta a gyerekorvos anno, hogy amíg nem ázik a textilpelenka a feje alatt állandóan vagy nem sugárban jön vissza az egész, addig az semmi. Az én gyerekem ugyanúgy volt ahogy írod, emellé alig-alig hízott, mégse tartotta kórosnak az orvos.
2021. nov. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom is ilyen volt. (Előtte a kisfiam 2x bukott fél év alatt, így eléggé meglepett.) Szerintem sincs semmi gond, amíg a pelusok száma és a hízása rendben van.

Sokat javult a helyzet, amikor elkezdett ülni, hozzátápláltuk. (Emiatt nem kezdtem hamarabb a hozzátáplalást. Ugyanúgy 6 hónaposan.)

2021. nov. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!