Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova forduljatok segítségért?...

Hova forduljatok segítségért? Nagyok félek már

Figyelt kérdés

1 hónap alatt 4x riasztott a legzesfigyelő. 3x lélegzett a lányom, mire odaertem a kis ágyhoz mocorgott.

Egyszer viszont semmi... Csak úgy hogy elkezdtem simogatni az arcát, hangosan szólítottam a nevén és rá fújtam az arcára akkor kezdett el mocorogni. Aztán kivettem jobban megmozgattam fel kell és visszatettem.

Nem kell mondani hogy alig bírtam visszaaludni.

Apukanak van ilyen hogy éjszaka arra kell hogy nem kap levegőt és arra riad fel hogy levwgoert kapkod majd visszaalszik.

Ez örökölhető? Keringési probléma?

Hova fordulhatok hogy vizsgálják át jobban ezt a lányomnál.


2021. nov. 29. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekorvos, gyerek neurológus pl.
2021. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj a gyerekorvoshoz.

És a párod is menjen el orvoshoz, mert az alvási apnoe hosszú távon okozhat problémákat.

2021. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én átutalni 3 hetes babámmal 1 hetet töltöttem emiatt a Heim Pálban. Csináltak egy csomó vizsgálatot, de nem találtak semmit szerencsére. Azóta lassan 4 éves, de 2 éves koráig nem tudtam nyugodtan aludni...
2021. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mindenképpen orvost javaslok a párodnak és gyermeknek egyaránt.

Nem árt az ilyesmivel vigyázni.Jó egészséget!

2021. dec. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!